Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők! Terhesen kezdtek ki veletek?

Nők! Terhesen kezdtek ki veletek?

Figyelt kérdés
Mit szóltatok volna, ha valaki rátok nyomul?
2018. jún. 30. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én írtam a 6-ost.De sztem csak egy olcsó magyaràzat volt... Kizàrtnak tartom.
2018. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem, nem ez az első sztori, amit hallok.
2018. jún. 30. 14:20
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Hat ha egy terhes no belemegy konkretan ilyenbe hogy akar le is fekszik vkivel akkor az undorito szerintem... Ketgyermekes anyuka vagyok es nem is ertem hogy aki a babajat varja epp jo esetben a parjatol, hogy kepes ilyesmire -mar ha tenyleg igazak azok a sztorik.
2018. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

"De ezek szerint létezik, hogy terhes nők pasiznak."


Nem! A terhes nők nem pasiznak! Egyes terhes nők pasiznak! Magyarra lefordítva nem mind. Vagyis! Azért mert van néhány gusztustalan luvnya, aki félrekúr terhesen/egy éjszakásba belemegy terhesen, az még nem azt jelenti, hogy mind.


Amúgy nem értetted félre a szemezést? Mert a férfiaknak már az is szemezés, ha véletlen össze akad a tekintetük, és ha mellé véletlen még mosolyog is a nő (mert mondjuk jó napja van), akkor már egyből rágerjedt, ugye?


Sőt az is, amikor paraszt mód bámul, én ezt észreveszem és viszont elkezdem bámulni, hogy észre vegye magát, erre odajön felajánlkozni.


Úgyhogy nyugi. Nem minden nő akar megfektetni, aki rád néz.

2018. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálam is ex próbálkozott. 6 hós pacakos voltam, rámírt neten hogy vagyok, stb.

Mivel jóban váltunk el anno, váltottunk néhány üzit kivel mi van. Írtam, hogy férjhez mentem, épp babát várok, ennek ellenére elkezdett olyanokat írni, hogy biztos nagy pocakkal is szexi vagyok, taliznunk kellene, stb...brrr, hamar vége lett a beszélgetésnek.

2018. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!