Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esküvőn hordozoban vagy...

Esküvőn hordozoban vagy mozesben legyen a 7honapos baba?

Figyelt kérdés
Ma esküvőre megyünk és nem tudom mi lenne a jobb. A hordozobol jobban kilat, de abban nem tud olyan jól mozogni. Ti mibe vinnetek?
2018. júl. 14. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

7 honapost ?!

Egyertelmuen hordozoban ! Minek kinlodna szerencsetlen a mozesben ?

2018. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ott jár a lába és ha olyan meg tud fordulni is. Játszani is bír benne. A hordozó elég kötött szerintem.
2018. júl. 14. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk egyikben sem. Eleve mennyi időről lenne szó?

Hordozó nem egészséges félóránál tovább.

Mózesből felügyelet nélkül kifordulhat.

Vigyetek neki egy pokrócot vagy utazóágyat/járókát, hogy szabadabban mozogjon, de ne is lépjen rá senki.

2018. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
7 hónapos gyerek nem való esküvőre.
2018. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

- Én eleve nem vinném a 7 hónaposom esküvőre

- Nem is várnám el, hogy bárki eljöjjön ilyen pici babával. Tökéletesen megérteném, hogy kihagyják az esküvőt.

- De megmondom őszintén, ha én lennék a mennyasszony nem is örülnék ha elhozna valaki ilyen apró babát.

2018. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Kislányom két hónapos lesz,mikor a tesóm házasodik!

Elmegyünk!

Eszembe nem jutott egy pillanatig sem,hogy kihagyom!

Nem leszünk ott sokáig,de hallani szeretném,ahogy örök hűséget fogad!

Hét hónapos baba simán elvan már,mondjuk tényleg inkább valami utazó ágy lenne a legszerencsésebb!

A szertartáson meg hátsó sorban, kézben!

2018. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Mozes 7hosan?

5hos babám sincs már abban.. nem jo neki, kenyelmetlen. Akkor inkabb hordozoban..

De kezben is, vagy vegyel hordozókendőt

2018. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

4-5 valszeg,ha a fiatal par nem latna oket szivesen ,akkor szólna..

Nem mindenki egyforma. Mi szivesen lattunk barmekkora gyerekeket!

2018. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Leginkább semmiben, ha nagyon muszáj menni akkor kézben, a szertartás alatt ülhet az öledben. De ha nem muszáj nem vinném mert az ő napjukat fogod te elrontani azzal, ha végig bőg a gyerek vagy bekakál vagy bármi baja van. 2 éves lesz a fiam jövő hónapban, de nem vinném esküvőre így, max az ünneplésre a szertartás után 1-2-3 órára, attól függ hogy bírja. De itt a pár az első, az hogy ez az ő napjuk lesz, nehogy már tönkre tedd nekik mert te mindenképp el akarsz menni. Elég önző felfogás.
2018. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem a pici babákkal van a baj, hanem a nagyobb, neveletlen gyerekekkel! A mi esküvőnkönk gyönyörűen végig dumált, röhögött két kisfiú, a videón is ők hallatszanak a szertartás elején, a videós küldte el őket hátra, mert sajnos a saját anyjuk nem szólt rájuk. Én meg a polgárin ezt hallgattam, azóta is bánt a dolog pedig már nyolc éve volt :(

A pici babát ha nyűgös, sír, kilehet vinni, hogy ne ő legyen a "főszám"

2018. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!