Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Június 2. -ára várom a babámat...

Június 2. -ára várom a babámat, arra volnék kíváncsi hogy szerintetek amikor hozzuk haza a kórházból elég volna neki majd egy rugdalózó meg egy sapi? ( pólyába és babakocsiba való hordozóban hoznánk haza)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 18:26
 1/4 anonim válasza:
szerintem elég
2015. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én raknék vagy készítenék egy melegebb ruházatot.

Az én lányom anno júliusban született. Amikor bementünk 35-40 fok volt, mikor hazajöttünk 4 nap múlva 12-14 fok.

2015. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik lányom július 22-én született, másik július 20-án. Első alkalommal 35 fok volt, második alkalommal 18 fok. Ha évszaknak megfelelő az időjárás, akkor elég, de biztos ami biztos, készíts otthon ki egy kiskabátot vagy ilyesmit, hogy a párod be tudja vinni szükség esetén.
2015. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 12. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!