Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szülnek sokan albérletbe...

Miért szülnek sokan albérletbe? Aztán kb. a gyereket tolják maguk előtt pajzsként ha gondjuk van.

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 17:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
9%

Nem az albérlettel van baj,hanem hog nincs egy felépített élet de már szülnek 20-n évesen.

Nincsenek lerakva az alapok anyagilag,se semmilyen szinten.

Erre mondom,hogy ha van annyi félretett pénz amennyi kell egy gyerekhez ezt kell szépen kiszámolni,milyen suliba,egyetemre akarod küldeni a gyereket milyen különórákra majd,aztán el kell indítani az életben azt a gyereket,tehát ezt látom,hogy a sikeres emberek ezt sokkal tudatosabban kezelik és sokkal később vállalnak vagy nem vállalnak gyereket mert tudják és levezetik mint egy vállalkozásnak a kockázatokat meg kiszámolják és rájönnek ez így nem fér bele vagy majd ennyi idő múlva és akkor ott van ennyi zsé,igen ebbe a suliba fog menni a gyerek,kell legyen nyelvtudása ade azt már oviba el kell kezdeni akkor csak magánoviba küldöm,szülni csak magánorvosnál ami minimum 2 gurtni lesz kb.

Igen ám,de mi van ha én a családfő feldobom a pacskert akkor a feleségem/élettársammal mi lesz miből fognak megélni,ahaa akkor erre is félre kell tenni.

Mert benne van,hogy meghalok bármikor megeshet.


Ezekre nem gondolnak az emberek az a baj,és olyanok szülnek akiknek MÉG nem kellene.

2018. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%

Te vagy az a nyomoronc IT troll a felnőtt kapcsolatok kategóriából? Látszik nem volt még egy őszinte kapcsolatod egy emberrel sem.

Mi az hogy te eldöntöd a gyereked melyik suliba fog járni?? Te normális vagy? Az megvan hogy a gyerek nem egy robot hanem egy önálló ember aki köszöni de majd dönt a saját sorsa felől hogy mit akar tanulni?

Miért kellene mindenáron magánoviba vinni? Miért döntöd el előre hogy hány nyelvvizsgája lesz?? :D Honnan tudod mennyibe fog kerülni? Van aki állami suli keretein belül is nyelvvizsgázik, van akinek tanár kell, van akinek nyelvsuli.

Egy gyerek pont nem egy vállalkozás, meg nem egy project amit te majd napról napra jól megtervezel, de sebaj te inkább ne szaporodj, ölelgesd tovább a pénzecskédet magányodban :)))

2018. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
5%

22-es én normálisan írtam,pont te ne szaporodj bár pont az ilyenek szoktak.

Képzeld nekem is egyengették az utamat és hálás vagyok érte és nem egy frusztrált orbánozó mészárosozó,híradót néző minden béemvés köcsögöző ember vagyok,hanem igenis láttam,hogy édesapám egy csóró melósból hova jutott fel.

Ez a baj,hogy ha vakvilágba beszülöd aztán majd ha nem egyengeted az útját ilyen balázska lesz majd egy újabb,aki majd szídja a nőket meg mindenki hibás lesz persze csak ő nem.

Én a legjobbat akarom a gyerekemnek,majd lesz egy lelki beteg MAGYAROs pesszimista orbánozó gyereked aki szintén majd nem fog felelősséget vállalni az életéért,mint ahogy a magyarok 90%-a ezt nem teszi.

2018. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
62%

Ja értem tehát ha nem értek veled egyet akkor én csak is egy vakvilágba szülő ostoba lehetek pénz nélkül:D

Mesélj a személyeskedésen kívül más valami megy még? Vagy csak ennyi telik?

Jót akarni a gyereknek és utat egyengetni meg nem úgy kell hogy kb. azt is megszabod neki előre hogy mikor rakja majd tele a pelust, mert te ugye mint valami projectet előre leszervezed. Meg elképzeled hova fog iskolába járni. Ilyen szülőktől mentse meg a jó ég az összes gyereket. Lelki zsarnok, én pénzemen azt amit én mondok mert te az én gyerekem vagy kezdetű zsarolás, pont lexarva hogy a gyerek mit szeretne az életben, neki mik a vágyai.

Szánalmas vagy akinek életébe nem volt még a közelébe gyerek, de ne is legyen.

Úgy van menjél "Balázskázni" vissza az üzleti kapcsolatokba, az nagyon megy másokba belerúgni, te nagy tökéletesség. Lehet az a gyerek egy rakás szerencsétlenség és szánnivaló de te sem vagy jobb aki meg sportot űzöl más szidalmazásából.

Az egész felfogásod meg úgy ahogy van szánalmas.

2018. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat 21# ez a mutatvány ott bukik, h kiszámolhatod te a jogi egyetemet meg a külön órát a gyereknek de lehet, h a gyerek majd hegesztő akar lenni vagy épp ehhez lesz csak képessége. Na akkor? Az életet nem lehet előre kiszámolni.
2018. júl. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!