Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meghalt a cicánk, kisfiamnak...

Meghalt a cicánk, kisfiamnak mikor mondjam el?

Figyelt kérdés

Volt egy aranyos macskánk, kiscicakora óta, két éve volt nálunk. 10 éves fiam imádta, rengeteget játszott vele, ő foglalkozott vele a legtöbbet, etette, mosdatta lelkiismeretesen...

Ma reggelre hirtelen meghalt a cica, úgy találtuk az udvaron. Valószínűleg megmérgezték, történt már ilyen az utcánkban. Nagyon sajnáljuk mi is, de leginkább a fiamat sajnálom, aki most táborban van... Egyhetes tábor, csütörtökön indultak, szerdán érnek haza. Két este telefonáltunk vele, nagyon jól érzi magát, de mindkétszer rákérdezett, hogy a Bobo (a macska) is jól van, ugye...? Ma este is felhívom, és biztos, hogy rákérdez a cicára. Megmondjam neki most, hogy a macska nincs már, vagy várjam meg, míg hazaér szerdán? Addig meg hazudjak a telefonba? Nem szeretném elrontani a táborát (tudom, hogy ettől nagyon elkeseredne), de minden este mondjam neki, hogy a cica jól van...?


2010. jún. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mondanám meg neki, majd csak ha hazaért. Hadd érezze jól magát abban a táborban!
2010. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez történt velem, mikor egyszer elmentem otthonról 2 hétre és közben meghalt a cicám. Ugyanígy kérdeztem mint a fiad és kitérő válaszokat adtak. Felhívtam a Nagyimat, aki végre kibökte, hogy nagyon sajnálja. A nyaralásom hátra lévő részét végig sírtam és előbb is mentem haza.

Szerintem ne mondd el, érezze jól magát a kisfiad amíg tudja, tán mondj csak annyit, hogy ma nem láttad Bobo-t. :( Húzd ki valahogy amíg haza nem ér, mert nagyon szomorú lesz és nincs mellette senki aki igazán érezné a fájdalmát.

Sajnálom!

2010. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne mondd meg neki, majd csak miután hazaérkezett. Teljesen elrontanád szegénynek a nyaralását.
2010. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem mondanám el. Majd ha hazajött, ráér...
2010. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!