Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viseltetnek az első évet...

Hogy viseltetnek az első évet a babatokkal? Voltak mélypontok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra ha rossz alvó volt,fogzast ha sírós volt.Szeretem a gyerekem,de néha már úgy érzem elszakad a cérna es falnak rohanok és tele mindennel a hocipom.Nem akarok rá haragudni mert nyilván nem azért ébred éjjel ezerszer hogy bosszantson,vagy nyuglodik napközben hogy magában kinevesse a reakcioim de néha nagyon elegem van az egészből.Erez más is így? Vagy bennem van a hiba?

Nagyon rossz volt a kapcsolatom anyummal 20-on éves koromig és félek, hogy hasonlóan alakul köztem és a lányom közt is,mert esetleg nem jól reagálok helyzetekre és nem olyan lesz a kötődés mint kellene, hogy nem fog bízni bennem, nem fog szeretni.



2018. júl. 26. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

6 honapos volt mikor elhagyott az exem ( az apja )

7 honapos volt mikor meghalt apukam

9 honapos volt mikor kiderult, hogy kronikus betegsegem van ami gyogyithatatlan es nagy fajdalmakkal jar

A csaladom semmiben nem tamogat


Nekunk ilyen volt az elso ev.

2018. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagy mélypont 9 hónapos korában volt. Egyébként születése óta hasfájós volt jó sokáig, nem ám az első pár hónapig.. 15 hónapos korig napi szinten. Tejallergiás, aztán nem csoda, hogy fél éves korában kezdődött a pokol.. fruktózt nem bírja, így a hozzátáplálás kissé belenyúlt az éjszakákba. Úgy, hogy többször felkelt éjjel, a napot meg hajnal 4-kor kezdte. Mi estünk össze, azt mondtam, ennél nincs lejjebb. A fogai is.. 5 foga jött át 9 hónaposan, ebből az egyik egy hasmenős vírussal jött. De a szepa is látszott, vagy 11 hónapos korig még 2 tányér elmosogatása is vicces volt, kapaszkodott a lábamba, nadrágot húzta le rólam.. ilyen meleg is volt, akkor még 4. emeleti panelban laktunk, 30 fokban. 15 hónaposan elutasított minden gyümit aztán gyorsan javult minden, jobban evett, nyugisabb lett, jól aludt..

Egyébként én is nagyon ki voltam borulva, én próbáltam ugyanígy mondani, hogy neki rossz, rám van szüksége, nem idegesíteni akar stb de amikor alig bírok felkelni, nem látok, beszélni nem tudok, szívesen falnak mentem volna én is.

Azóta hugi 1 éves, vele más, igaz örökölt ő is mindent, de számítottunk rá, csak van már tapasztalat (allergia és fruktóz malabszorpció téren) bár sokkal akaratosabb a kicsi, így csak könnyebb vele, hogy neki nem fáj a hasa. Meg jól is alszik.

2018. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Nagyon nehéz év volt neked lelkileg és fizikailag is.Hogy bírtad napról napra meg a babád is gondozni egyedül,társ nélkül?
2018. júl. 26. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még most is vannak mélypontok pedig mindjárt 2 éves...kitartás. Lassan elmúlik ez az időszak. És nyugi nem ettől lesz rossz kapcsolatod a lányoddal, ehhez azért több kell ennél. Nekem 10 éves koromtól volt a lejtő anyával, mai napig megvan a szakadék.
2018. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó , drágám, nem is 1x volt. De komolyan.

Volt hogy olyan faradt voltam, hogy leultem es jol kisirtam magam.

Melyik honap volt a legrosszabb? Talan az eleje, hasfajos volt.

De a szepa rész is érdekes volt, de ez csak az első év...

Na a dackorszak, az meg kemenyebb resz, de valahogy addigra mar felverteztem magam es sarkamra álltam...de eros kis perszona a kiscsajom. :-)))(

Kitartást nektek is.

2018. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!