Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most várjuk az első babánkat...

Most várjuk az első babánkat és érdekelne, hogy kezdésnek milyen és mennyi cumisüveget érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy újszülöttnek valót, de mondjuk melyik márka az amelyik jó? Illetve hány db-ot? Érdemes megvenni a kezdő cumisüveg szettet vagy elég csak 1 vagy 2? Köszönöm ha adtok tanácsokat ez ügyben!
2018. júl. 15. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Tápszerezni vagy szoptatni szeretnél?
2018. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Mi Mam Anti colic üveget vettünk, nagyon jó volt!


De amúgy tényleg azon múlik, hogy miképp fog enni a baba. Ha igazoltan nem lehet tejed, akkor Mam szerintem.

2018. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha szoptatni szeretnéd, nem kell cumisüveg. Ha nem lesz elég a tejed, úgyis el kell menni tápszert venni, ott meg lesz cumisüveg is. A fajtáját legtöbbször a baba határozza meg, ha szerencsétek van, már az elsőt elfogadja. Én avent üveggel próbálkoztam, azt sokan dícsérik. Na az én babám nem tudott enni belőle. A második babylove volt, nem volt gondja vele.
2018. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem úgy készül a legtöbb anyuka,hogy szoptatni fog,gondolom Te is!😊

Én addig,amíg nem tudom,hogy sikerül-e maximálisan tejcsivel táplálni,nem vásárolnék be cumisüvegből!

Mi kettő MAM cumisüveget vettünk,az egyiket bontottam ki,kétszer kapott belőle lefejt tejet,amúgy cicizik!

Szóval szerintem várd meg,hogy hogyan alakul!

A MAM-os cumisüveg nagyon jó!

Olcsó hozzá a cumi rész,tudod magában sterilizàlni....

2018. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

Mi vettünk egy AVENT újszülötz cumisüveget (125milis) kompatibilis volt a mellszívóhoz.

Nagyon jól tettük, mert kikellett egrsziteni tapszerrel

2018. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Egy noname márkát a sarki közértből,egyszer vettem elő.
2018. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Aventet kaptunk ajándékba, én egy mamosat vettem.

Az elején kellett adni speckó 20 ml tápszer kiegészítést, ezért vettem.

De mikor rájöttem, hogy semmi értelme, abbahagytuk.

1 éves kora után szokott le a cicizésről, akkor mamból itattam és azóta is abból issza az esti tápit :) 2 éves múlt

2018. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Én vettem egy avent kezdöszettet 10 ezerért, 4 cumisüveg van benne, nekünk kellett, mert nem volt tejem, de ha tudsz szoptatni később akkor is kell majd a cumisüveg, amikor már iszik vizet, de kell venned hozzá majd nagyobb cumifejet.
2018. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Èn Mam cumisüveg csomagot kaptam húgomtól. A hozzátápláláskor bontottam fel a víznek :). Amíg szopott,értelemszerűen nem kellett cumisüveg. Nekem fejnem sem kellett,bárhol meg tudtam diszkréten szoptatni.
2018. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Tejcsi.🙀
2018. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!