Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy művi...

Mennyibe kerül egy művi meddővé tétel úgy, hogy saját akaratból, nem pedig egészségügyi okból történik?

Figyelt kérdés

Köszönöm a segítőkész válaszokat előre is.

Viszont olyan válaszokat nem kérek, akik próbálnak téríteni vagy belém kötnek. Azért itt kérdezem, mert klinikánként más az ára és érdekelne, ha esetleg valakinek van már tapasztalata valahol



2018. júl. 27. 00:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van a 10-esnek. Sajnos a szaporyításpárti nőgyógyszok (99% az, hiszen hatalmas üzlet nekik a szülés) - nos, ők szeretnek finoman "félretájékoztatni" és húzódozni. Az javaslom, a következő alkalommal kérj nyomtatványt, ragaszkodj ahhoz, hogy beadd a kérelmet, és ragaszkodj a szakvéleményhez. Ha ő nem hajlandó kiadni, mondd, hogy adjon NEVET, melyik kollégájéát keresheted bent a kórházban ezzel az üggyel. Ha lelkiismereti okból nem vállalja - akkor nevet fog mondani, ha anyagi nyerészkedés miatt, akkor meg -legalább ímmel ámmal, de mindenképpen intézni kezdi a papírt.
2018. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Hát sajnos nem múltam mev

2018. júl. 29. 16:36
 13/16 A kérdező kommentje:

Hoppá, véletlenül elküldtem

Szóval még nem múltam el 40 és nincs 3 gyerekem, ezért sajnos esélytelen :(

Pedig szerintem lassan 30 éves fejjel el tudom dönteni, hogy akarok-e valaha gyermeket, dehát úgy néz ki továbbra is marad a fogamzásgátló :/

2018. júl. 29. 16:37
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi már megbeszéltük a férjemmel, hogy egy gyerek után Szlovákiában elvégeztetem. Fog. gátlót szedek jelenleg, de minél idősebb az ember annál kevésbé javasolt. Gumit gyűlölöm, és elég komoly latexallergiám is van, azt pedig nem kockáztatom, hogy spirál mellett teherbe essek. Ez ami ebben a koszfészekben megy az egy téboly. Előbb vágom ki saját kezűleg a méhem, mintsem 3 gyereket szüljek ide.
2018. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
79%
Én is Szlovákiát ajánlom :) Írni kell nekik email-t ;) Ó, nekem mindig nekemugranak, hogy mi az hogy nem akarok, meg meggondolom magam, meg a gyerek Isten ajándéka stb. :D Most lesz nőgyógyászati műtétem, ha felgyógyultam, intézem ezt :)
2019. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha még aktuális a kérdésed, az első kérelmet beadhatod akkor is, ha még nem vagy 40, hiszen ez a műtét elvégzésének és nem a kérelem beadásának a feltétele. Két tanú kell hozzá, mindenképp kérj egy fénymásolatot a kitöltött leadottról és nagyon őrizd meg a hozzá kapcsolódó ambuláns lapot, hogy később tudd hol keressék/keresd. Ha "nagyon véglegesben" gondolkodsz, kérj salpingectomiát, ekkor mindkét petevezetőt (ajj milyen szó már... na) kiszedik laparoszkópos eljárással. Fél év múlva kell visszamenni újra lenyilatkozni ugyanezt, újabb fél év és megműtenek. Ha marad kérdésed, keress meg, nekem most április közepén lesz a Nagy Nap.
2023. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!