Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megijedt vagy nem akarja?

Megijedt vagy nem akarja?

Figyelt kérdés
Kiderült , hogy babát várok . Tervezett volt . Ő akarta én soha nem erőltettem . Egyből megfogant az első hónapban ami váratlanul ért minket mert elvileg nekem nehezen jön össze azt mondták . Mióta megtudtuk csak a negativ dolgokat hallgatom (kössem fel a gatyát virraszthatok majd egész este a gyerekkel , majd meghízok,szedjek magneziumot mert ingerult leszek ) és latom , hogy mennyire letört nem keres azota annyit engem . :( neki mar van egy gyereke ő már átélte ezt egyszer nem nagy szám neki már . De én nem igy kepzeltem el a várandosságomat. Azthittem majd erősit , orul neki .szerintetek mégse akarta komolyan ? Vagy beijedt ?

2018. aug. 1. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy nem keres? Nem is éltek együtt? A babát hova viszed majd haza? Ez nagyon fura így.
2018. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De egyutt elunk . Telefonon nem keres eddig felhivott orankent kb mikor dolgoztam most meg egesznap semmi .
2018. aug. 1. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

A negatív véleményekkel nem kell foglalkozni, eleve nem mindig úgy alakul, pl. nálunk

-nem volt fent éjszaka a baba

-a terhességtől nem híztam el, sőt hányás miatt fogytam

-terhesen nem voltam ingerült.

Mi az, hogy, nem keres téged annyit az apuka? Ti össze sem költöztetek?

2018. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne aggódd ezt túl, biztos csak megijedt. Majd a közös uh-k, a babarugdosás elindítja benne az apai ösztönöket. Főleg, hogy írod, ő akarta jobban a gyereket.

ja, és egyébként én sem voltam ingerült terhesen, és minket is hagyott aludni éjjel a baba, szóval tényleg nem kell általánosítani

2018. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Rájött, hogy most már nem léphet ki a kapcsolatból olyan könnyen, mert lesz valami(valaki) aki hozzád köti örökre.
2018. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

5: Előző kapcsolatából is ki tudott lépni.


Kérdező: a mi esetünkben meggondolta magát. Amikor csak terveztük, akkor nosztalgikus emlékek jöttek elő, hogy milyen cuki lesz, milyen csinos leszek terhesen, lehet majd vele focizni, stb. Aztán mikor tényleg terhes lettem, sokkal reálisabban látta a dolgokat. Egy idő után csak arra tudott koncentrálni, hogy mi volt rossz a gyerekvállalásban, és rájött, hogy az előző házassága is a baba után ment tönkre, mert állandóan fáradtak voltak, ingerültek, és egyre több vita volt a gyerek miatt.

Elvetetni természetesen már nem lehetett, mire az exem megvilágosult, hogy ő mégse akarja újra átélni az első hónapokat kisbabával. Úgyhogy egyedül nevelem.

2018. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2018. aug. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!