Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nagyobb családot szeretnék...

Ha nagyobb családot szeretnék akkor érdemes négy gyereket két 'turnusban' vállalni 10 év kihagyással? 22N

Figyelt kérdés
Szerintem egyszerre négy kisgyerek túl nagy feladat lenne, viszont mindig is nagy családról álmodtam és a párom is sok gyereket szeretne. Ezért gondoltam hogy esetleg kettőt szülhetnék 25-26 évesen, kettőt pedig 35-36 éves korom körül (az még talán nem túl késő).
2018. aug. 2. 01:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2018. aug. 2. 14:21
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már meg te childfree, mit keresel a gyerekvállalas kategóriában állandóan? Komolyan nem értem mi visz rá egy gyerekmegvetőt arra hogy itt tébláboljon és válaszolgasson? Én pl. nem akarok soha pitont tartani itthon, megsem keresek a neten Pitontartás fórumokat, hogy válaszolgassak azoknak akik a pitonok gondozásáról folytatnak eszmecserét.


Komolyan, milyen fogyatékosnak kell ehhez lenni? Segíts már megérteni. Egy 20 éves kis wannabe karrierista picsulitól még megertem, de volt hogy 40 felé cammogó gyerekutáló savanyúcukor válaszolgatott aki állítólag tökre boldog a szintén gyerekutáló mamlasz férjével. Miért jó ez nektek? A kerdésem tényleg komoly mert nem értem hogy aki boldog valaminek a hiányában (itt most a gyerek) az miért csüng az adott dolog témakörén?!

2018. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy a childfree férjed tud erről vagy ő is itt veri a fszát a gyerekvállalásban?
2018. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt majd 1-2 gyerek után gondold át... :D:D

Anyukám mondta, hogy ő egész kamasz korában nagy családról álmodozott, 4-5 gyerekről. De aztán megszülettem én, az első hónapokban nem volt gond, de ahogy elkezdtem aktívabb lenni, mászni, járni, egy perc nyugta sem volt. És megfogadta, hogy soha többet még egy gyerek, így is lefoglalom elég rendesen a mai napig, pedig már 24 éves vagyok.

2018. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!