Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, titeket zavarna az,...

Anyukák, titeket zavarna az, ha pl. a férjeteknek lenne már egy gyereke az előző házasságából, és a közös gyereketekre még csak feleannyit sem költenétek/hó, mint amennyi a másik gyerekre?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 08:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Alapból én sem jönnék össze olyannal akinek már felesége volt vagy van gyereke. Akarhogy is nézem én nem tudnám elviselni, hogy én vagy a gyerekem második legyen és teljesen jogosan. Akik ezt bevállalják azoknak ell kell ezt fogadni. Ebből adódóan igen zavarna, na de egy szót sem szólhatnék, mivel az elsőszülött gyerekének is jár az apja támogatása, lehet több mivel nagyobb, többet kell rá költeni pl. iskola, külön foglalkozások, tábor stb. De később valószínűleg ugyanide jutottuk, ha majd a nagyobb gyereke mondjuk 20 lesz a közös meg 16. Akkor nyílván a közöst fogja támogatni, a nagyobbat kevésbé.
2018. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

Igen, zavarna. Zavarna, ha egy számomra idegen ugyanolyan fontos lenne az életem párjának, mint a gyerekem, aki nekem a legfontosabb.

Lehet utálatosnak nevezni, de tudom magamról, hogy evvel a tudattal nem tudnék együtt élni egy napig sem, nemhogy gyereket vállalni ilyen kapcsolatba.

Nincs más gyereke a páromnak, csak a miénk, de ha még szingli lennék, sosem jönnék össze családos férfival, akinek már van.

2018. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Próbálták már erről beszélni vele?

Pontosan mennyivel többet költ?

Mekkora a korkülönbség?

A tied hiányt szenved bármiben?

2018. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos inkább az a jellemző manapság, hogy az első házasságból származó gyerek szemét kiszúrja apuka 20-30-40-50 ezer forintnyi gyerektartással, az újabb gyerekre pedig több megy...
2018. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Persze, hogy zavarna engem is.

Valószínű hogy amiatt kell egyelore tobb penz ra, mert nagyobb.

Es ez tenyleg igy van, hogy minél nagyobb, annal tobbe van.

Szerencsétlen egy helyzet.

Probaljatoj meg egyelore egyutt toltott programokkal, mással kompenzálni az erzest, mert felesleges most a picire is elkezdeni többet költeni csak emiatt.

Szerencse hogy telik ra egyebkent, gondolj bele milyen lenne ha meg lemondasok is kellenének, az milyen erzes lenne.

Idovel úgy is koltotok majd a sajat gyerekre is, nyugi, meg sok is lesz a kiadas.

2018. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi most dolgozunk a kisbabán, a páromnak van egy kislánya az előző kapcsolatából. Engem nem fog zavarni, ha a kislányra többet költünk majd mint a sajátomra. Ő abban a szerencsés helyzetben lesz, hogy együtt vannak a szülei, míg a párom kislányának ez nem adatott meg. Nem szeretném ha azt érezné, hogy ő bármivel is kevesebb mint majd a kistesó lesz. A gyerektől nem szabad sajnálni sem a pénzt, sem a szeretetet!
2018. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És az nem zavar hogy a közös gyerekkel többet van mint az előző házasságból születettel? Hogy mondjuk ő isk el hozzá éjszaka, leül vele játszani míg te pihensz stb.. ezek nem zavarnak? A másik gyereknél anyagilag próbálja kompenzálni amit te és a gyereked természetben kaptok tőle.
2018. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, sajnos velünk sem tölt sok időtm 7-ből 7 napot szinte reggeltől estig dolgozik!
2018. aug. 30. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!