Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy az édesanyá...

Tényleg igaz, hogy az édesanyának van egy kedves és egy kevésbé kedves gyermeke?

Figyelt kérdés

Már többször halottam, hogy egy anya nem tudja egyenlően szeretni a gyermekeit, egyiket mindig jobban szereti mint a másikat, mindig van egy kedvenc és egy kevésbé kedves, akár hányan is vannak

Én nekem nincs még gyermekem, de belegondolni is rossz, hogy nem tudom elégé egyenlően szeretni majd őket


2018. aug. 10. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem igaz. Nekem két gyerekem van, nem egyforma módon szeretem őket, mert nagyon más személyiségek, de mindkettőjüket ugyan olyan végtelenül szeretem.

Létezik olyan aki jobban szereti egyik gyerekét mint a másikat/másikakat, de ez nem általános, és pláne nem törvényszerű.

2018. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Elég gyakori jelenség, de nem törvényszerű.

Három gyerekem van, imádom öket, csak hol ezzel, hol azzal kiegyensúlyozottabb a kapcsolat, és ez folyamatosan változik. De attól, hogy a hiszti korszakos kamasz felb.ta az agyam, még ugyanúgy szeretem, mint akkor, amikor bújós kisnyuszi volt.

2018. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem igaz.

3 gyerekem van, egy 19 éves fiú, egy 12 éves lány és egy 1 éves fiú.

Mindhármat szeretem ugyan annyira, de máshogy.Össze sem lehet hasonlíta és mégis.

Ettől ne félj.

2018. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
2 különböző emberrel nem lehet egyforma a kapcsolatod. Ettől még szeretheted mindkettőt nagyon (nekem is 2 van). De nem hasonlítható össze a két érzés. Más a viszonyom velük, ráadáaul korszakonként változik is. Így én sem azt nem mondom, hogy egyformán, sem azt, hogy au egyiket jobban. Szerintem ezt nem lehet mérni és összehasonlítani.
2018. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk anyu a fiúkkal jött ki jobban velem nem találta a hangot ,én se vele.De becsületesen felnevelt alapvetően mindent megtett értem is csak sokszor úgy érezte az ember, hogy muszájbol,kotelessegbol.
2018. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
igen, így van, gyerekkoromban engem is így nevetek sajnos, hogy a "második kedvenc" voltam csak, ezért nekem csak egy gyerekem van és lesz.
2018. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Igen, anyukam. Tesomert oda volt / van, en meg csak ugy vagyok.


Na, ezert van csak egy gyerekem!

2018. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Én is tudom, hogy anya jobban szeret az öcsém társaságában lenni.


Akinek több gyereke van, kérdezze meg őket, hogy hogy érzik, ki a kedvenc. Ha azt mondják egyforma mindenki, akkor mondják, hogy nincs semmi gond, semmi sem fog történni, ha elmondod őszintén, nagyon büszke leszek rád.


Az én öcsém sosem vágta anyához, hogy úgy érzi engem jobban szeret.. én igen, még tiniként, mikor ki mertem mondani, mert erről beszélgettünk korábban a barátaimmal.


Mindig van, aki közelebb áll az emberhez, még ha szégyen is bevallani. Becsülni lehet a másikat a tulajdonságaiért, de szeretni ezekért egész más.

2018. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem torvenyszeru. Anyukam ugyanannyira szereti a hugomat,mint engem. Ikreim vannak a pocakban. El nem tudom kepzelni,hogy egy kedvencet valasszak kozuluk mikor mindkettot egyforman imadom.
2018. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Én mindig csak azt hallottam, hogy mindenki egyformán szereti a gyerekeit, hát én nem :/ Rohadt nagy különbség van nálam a 2 gyerek iránti érzéseimben
2018. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!