Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves lányommal valoszínü...

1 éves lányommal valoszínü egyedül maradunk. Hogy tudok megbírkózni a feladattal?

Figyelt kérdés
Albérletbe lakunk ami havi 40+rezsi.Az én gyedem 44 ezer.Így mit tudok csinálni hol tudnék dolgozni őt még elvileg bölcsibe nem tudom addni Van valaki hasonló helyzetben
2008. nov. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nehéz helyzetbe kerültél, sajnálom :(

szülőkhöz nem tudsz költözni?

esetleg minden babás-mamás fórumon írd le, hogy hasonló helyzetű kismamával összeköltöznél, akkor osztozhatnátok a lakás költségén

nem tudom merre laksz, de ha van a közeledben anyaotthon, ott ingyen befogadnának

egy kis pénzhez juthatsz kiegészítésként, ha a már nem szükséges kismama ruháidat felteszed a vaterára, teszveszre és eladod, esetleg ha több tejed van, akkor a védőnőtől kérdezd meg, hogy van-e olyan kismama, akinek nincs teje és megvenné

2008. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyaotthonba, vagy Csaladok Atmeneti Otthonaba menj be a kicsivel. A Csaladsegito Szolgalathoz is menjel el, mert egyedul nem tudsz megbirkozni az anyagiakkal.

Hova valosi vagy kulonben, mert Gyorben Csaladok Atmeneti Otthona van, azt tudom. De szerintem ha beirod a google keresobe akkor hoz ki cimeket, vedd fel veluk a kapcsolatot!

2008. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez nagyon neház helyzet,sajnálom:(((!De az életben mindég,de mindég alakult és alakulni is fog valahogy!!!A szüleid támogatására számithatsz,ha veled vannak.Amugy az érzelmi világod is majd jobb lesz,ha átteszed magad a történteken!!!Ha a férfi másik nő végett hagy el,akkor meg sem érdemelt téged.A valódi okát nem tudjuk a szétmaradásnak.Reméljük,hogy nem egy betegség....Mindkét felöl a nagyszüleim szétváltak egyik 1 másik 2 gyerekkel és mégis felnevelték öket!Kitartás neked!!!!ÜDV
2008. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Én is nagyon sajnálom. Először azt akartam írni, hogy mindenképpen keresd meg a védőnőt, hátha tud segíteni, aztán meg eszembe jutott, hogy ez lehet, hogy nem túl jó ötlet, mert ha ő úgy ítéli meg, hogy nem tudod ellátni a gyermeked, akkor intézkedik a gyámhatóság felé... vagy nem??? Egyébként még családi pótlék is van... Meg elmehetsz 1-2 órás munkát végezni pl. takarítást a szomszédoknál... Remélem meg tudod oldani, nagyon drukkolok.
2008. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!