Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nálatok van olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok van olyan, hogy a nektek tetsző lánnyal nem vagytok kedvesek, hanem pont ellenkezőleg viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
Nem mosolyogtok rá egyfolytában.. inkább ugratjátok, cikizitek, vagy teljesen csöndben vagytok mellette.. ilyesmire gondolok..Mert nem akarjátok esetleg kimutatni, hogy tetszik...?

2018. febr. 14. 22:59
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:

Ha nekem tetszik valaki kimutatom, és egy idő után meg is mondom, de úgy is offol


Én mind2 t csinálom mert hozzá tartozik a személyiségemhez, imádok beszúrni dolgokat ahova lehet és szarkazmust gyakran használni de persze mellette kedves vagyok.

2018. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az agyilag nem érett fiúknak egyik kedvelt szokása.:))
2018. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:
#2 Azért nem úgy gondolod hogy minig csak mézes mázos dolgokat kell mondani csinálni nem?
2018. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
En leszoktam szopatni aki nekem tetszik...mit bokolgassak?? Az elcseszett életet nem fogom megjavítani senkinek.
2018. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!