Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meleg férfi ismerősöm...

Ha meleg férfi ismerősöm spermájával csinálok természetes megtermékenyítést leszbikus nőként, milyen nemi orientációjú lesz a gyerekem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 03:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
70%
#10 Aha, biztos nehezebb utat választja... Máshol terjeszd ezt az ökörséget. Be lett bizonyítva hogy genetikai alapú.
2018. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Vegyétek már észre, hogy kamu a kérdés. :D Unatkozó hetero (valószínűleg férfi).

Egy leszbikus tudná, hogy nem ennyin múlik a dolog, hogy valaki meleg lesz-e vagy sem. Öröklődhet a dolog, ezt még a tudósok sem tudják biztosan, sok minden játszik közre, de nem így megy a dolog, hogy na ez meleg, ennek a gyereke is az lesz.

Ráadásul egy leszbikus nő nem aggódna ezen, hiszen az számít, hogy egészséges legyen, nem az, hogy milyen orientációjú.

(Ha viszont tényleg az vagy, akinek mondod magad, akkor szomorú, hogy felmerült benned ez a kérdés.)

2018. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Zoofil.
2018. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarsz meleg gyereket, de te magad is az vagy? Mesélj még..
2018. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sotet vagy! Leszbikuskent a homoszexualis ferfi baratodtol akarsz gyereket, de atol felsz, hogy a gyerek nehogy meleg legyen.

Nagy baj van veled! Eloszor fogad el onmagad, amig ilyen szinten allsz az a legbolcsebb dontes ha nem valallsz gyereket.

2018. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem teljesen egyértelmű hogy öröklődik-e vagy nem?


Aki meg kérdezte, hogy ha én meleg vagyok, miért nem akarok meleg gyereket, hát elég egyszerű. elég sok meleg barátom van és nagyon sokanka (pl nekem) elég sok gondot okozott/okoz a saját nemi irányultságom elfogadása.


El lehet mondani, hogy egyetlen olyan meleg barátom sincsen (se leszbikus, se meleg férfi), aki valóban boldog és elégedett lenne az életével és példaértékű tartós párkapcsolatban élne, beleértve magamat is.


Mostmár közeledek a 40 felé, és egyedülállóként kezdtem gondolkozni a gyerekvállaláson. Bár sikeres vagyok a munkámban, de egyre kevésbé elégít ki a gondolat, hogy az legyen az életem értelme, ha visszanézek mondjuk 60 évesen, hogy jó marketinges voltam, és sokfelé utaztam a világban.

2018. aug. 26. 22:49
 17/17 anonim válasza:

Nekem vannak boldog párkapcsolatban élő leszbikus ismerőseim 30felettiek, ráadásul gyereket akarnak.

Kérdésedre a válasz: úgy se tudhatod,gyereket viszont akarsz,szóval tök mindegy heterotól,vagy meleg személytől van e a sperma,legyen egészséges,az pedig majd kiderül,hogy meleg lesz e.

Hátha a magyarországnak ia benő a feje lágya...

2018. szept. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!