Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A probléma. Változókorba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A probléma. Változókorba léptem, és egyre kevésbé érdekel a férjemmel való szex és elkezdtem a nők felé vonzódni. Természetes dolog ez? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sőt már a meztelen férfi test sem kelti fel igazán a figyelmem. Elkezdtem a nők felé vonzódni igaz korábban is volt kapcsolatom a saját nememmel de meost még inkább előtérbe helyeződött ez a dolog. Kérdésem: ez természetes dolog ebben a korban? Gyakran jelentkező probléma? Kérdeztem a nőgyógyászomat ő csak mosolygott. Majd az aszisztensnőjével is szóbakerült a dolog és ő már nem csak mosolyogni tudott ajánlott egy lehetőséget ahol terápia jelleggel foglalkoznak az ilyen problémákkal. Mit tehetnék? Haggyjam hogy sodródjak a dolgokkal?

2016. dec. 31. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
A változókor nem ezt jelenti :)
2016. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagy, ami valószínűleg egyre inkább leszbikussággá kezd válni, ha a férfiak már nem izgatnak. Nem a változókortól függ ez a dolog. Anyum is ilyen. Persze nem vallja be (nem is feszegetem a témát), de látom rajta, hogy nem csak úgy figyeli meg a nőket... :)
2016. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ez megvan nálam is, de mégis változókor hisz a menstruációm is sokat kimarad.
2016. dec. 31. 09:19
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem a változókor az oka. Mint ahogy előttem is írták biszexuális vagy és most a "lányos korszakodba" léptél, de közel sem biztos, hogy ez leszbikusság. Én is biszexuális vagyok, tapasztalatból írom ezt. A férjedet pedig ne csald meg, inkább beszélj vele erről, még az is lehet, hogy beleegyezik, hogy egy másik nővel kipróbáld (mondjuk ez emberfüggő, hogy kit zavar, kit nem). Csak ne tégy elhamarkodottan valami hülyeséget, úgyis kiderül
2016. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nincs összefüggésben a korral.Ha utána nézel a változókornak sok tünete van,de a szexualitás megváltozása nincs köztük. Korábban is volt dolgod nőkkel,a hajlam benned volt,de elnyomtad és férjhez mentél,most meg előjött.Bármelyik korban elöjöhetett volna(talán jött is,csak nem engedtél neki utat). Azért 40 egynéhány évesen lehetne annyi ismereted és tapasztalatod a saját tested biológiáját illetően,hogy tudd ezt és ne nevettesd ki magad a nőgyógyásszal.

20/L/L

2016. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Ennek semmi köze a változó korhoz.

Mint írtad, korábban is volt dolgod nővel, tehát biszexuális vagy.

Valószínűleg most hidegültél el annyira a férjedtől, hogy ez előjöjjön benned. Hogy inkább erre vágyj.

Amit tehetsz, hogy elgondolkozol azon, hogy van-e még helyed a férjed mellett, hogy ha leültök és megbeszélitek a dolgokat, akkor esetleg újra nyissatok egymás felé, újra rendezzétek a dolgaitok, újra feléledjen köztettek a tűz, vagy ha ezt abszolút kizártnak tartod, akkor vess véget a házasságodnak és élj kapcsolatban egy nővel.

De mindenképpen beszéljetek erről a pároddal!

2016. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

En is valtozokorban vagyok,de nem erdekeltek eddig sem,es ezutan se a nok...

Nincs osszefugges szerintem.

2016. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van ismerősöm aki szintén ezzel a problémával szembesült.. Ha gondolod priviben többet tudok mesélni róla. A lényeg h ennek szerintem sincs köze a változókorhoz egyszerűen csak nem tudtad már tovább "elnyomni" a vágyat..
2017. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen erre gondolok én is :)
2017. jan. 2. 10:13
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem.

de mivel volt előtte is kapcsid nőkkel (mikor? és milyen?) nem lehet teljesen váratlan.

így azt mondom vonjatokbe még nőt.

a férjeddel ujjitsatok:szerepjáték,új dolgok kiprobálása.

szerezz egy csajt és hajrá.

2017. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!