Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valakinek nemi betegsége...

Volt valakinek nemi betegsége terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Gyanú esetén ha szólok az orvosomnak ő csináltathat tenyésztést vagy nemibeteg gondozóba menjek?

Ma reggel arra ébredtem, hogy felfáztam, ezt megemlítettem páromnak is. Ő később mondta, hogy neki meg piros foltok vannak a makkján, és lehet egymást fertőzzük. 4-5 éve volt hasonló, akkor gombát és fertőzést találtak két alkalommal, és javasolták a partner vizsgálatát. Párom urológián volt, ahol nem találtak semmit.

Ebben az időben volt arcüreg gyulladásom, amire antibiotikumot kaptam, illetve ekkor kezdtem el fogamzásgátlót szedni, ami vált be. Szerintem ezek miatt volt a fertőzés, viszont most semmi ilyesmt nem szedtem, és másra nem tudok gondolni.


2018. aug. 25. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*Ami nem vált be
2018. aug. 25. 10:09
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem menj el orvoshoz ahogy csak tudtok, nehogy baj legyen.

De akkor nem nemibetegségre gondolsz igazán hanem fertőzésre, mert nem mindegy.Amúgy ha a fertőzés felszáll a méhedbe meghalhat a baba is, szóval én tuti nem várnék több választ hanem indulnék orvost keresni aki rám meg a páromra néz.

2018. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes, nekem is hasonló kérdéseim vannak.

Nekem gyakorlatilag semmi bajom, csak erősebb szagú a vizeletem - ami elvileg terhességnél normális, hormonok, vitaminok stb miatt + folyásom van, de a védőnő azt mondta, az is normális terhesség alatt.

A páromnak meg picit piros a makkjánál de nem fáj, nem viszket, nem ég stb. Szóval lehet kicsit csak kidörzsölődött (mostanaban sokat voltunk együtt pár hét kihagyás után+ meleg is van)

De én is ezen agyalok, hogy mi van ha valami fertőzés.

Nekünk még soha életünkben nem volt semmink, így eléggé gondolkodóban vagyok.

Érdekelnek a válaszok.

2018. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22. hétben vagyok egyébként, a védőnőnél a pisi teszt tegnap negatív lett. Szóval hólyaghurut nem lehet, más tünetem nincs, nem fáj semmim, és páromnak sem, csak kicsit piros a makkja, ami azt mondja a melegtől is lehet.
2018. aug. 25. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Nőgyógyászhoz menj, ha bármi gyanúd van. Az mindegy, mi volt 4-5 éve, de antibiotikum kúra után persze - bármire szeded - jellemzőbben előfordul hüvelygomba. De anélkül is, és más is lehet (baci, vírus). El is kaphatod (legbanálisabban akár a saját fürdővizedtől), meg lehet csak "magától" (mert mindig van gomba, baci is mindenkiben, csak olykor túlsúlyba kerül, ha valami miatt borul a ph, terhesen jellemzően a hormonváltozástól, gyengébb immunrendszertől).
2018. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!