Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki kecsketejet ad a...

Van aki kecsketejet ad a gyerekének?

Figyelt kérdés

15 hós fiam van, lehetőségem van most kecsketejet venni.

Mit gondoltok róla?Valakinek tapasztalat?

Egyébként tápszeres baba, a tej be van vezetve, semmire nem allergiás.



2018. aug. 29. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs ezzel gond de előtte azért kipróbálnám hogy ízlik-e neki mert elég intenzív íze van. Én pl. kiskoromban sorban álltam érte a bögrémmel reggel a szomszédnál de viszont a hugom hányingert kapott tőle.
2018. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ki, a gyerekeim nagyon szerették, de más íze van, mint a tehéntejnek. Viszont állítólag egészségesebb, mint a tehéntej, feltéve, hogy megbízható helyröl származik. (Meg ha házi, akkor természetesen elöször fel kell forralni!)
2018. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan adhatod, ha ízlik neki. Néha az enyémek is kaptak, mondjuk én nem tudtam rendszeresen beszerezni, meg igazából nekik mindegy, a tehéntejet is ugyanolyan szívesen isszák.
2018. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Keveset adj neki, mert a kecsketejnek elég magas a fehérjetartalma, ami megterheli a veséjét.


Allergia szempontjából nem okoz majd gondot, ha a tehéntej sem volt problémás.

2018. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Inkabb több tápszer, mint kecsketej.
2018. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Engem mondhatni "azon neveltek" semmi baj nem származott belőle,nyugodtan adj neki.

(Szerintem egészségesebb mint a "műanyag=tápszer")

2018. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tudom, hogy a mostani tápszerek már nagyon jó minőségüek, mégsem természetes dolog.

Én még nem ittam kecsketejet, meg fogom kóstolni.

A forralás eszemben van, anélkúl nem merném.

A mennyiséget nem tudom, most napi fél liter tápszert-tejet iszik nagyjából, inkább kevesebbet mert van, hogy marad az üvegben.


Köszi mégegyszer, kipróbálom.

2018. aug. 29. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hónapos nem szereti a tejitalt, ezért még mindifg a milumil 1es tápszert issza, se a 2es se a 3 mas nem tetszett neki az állaga miatt. A tejet megissza , de ebbe legalább tudom , hogy van vitamin, amióta nem váltogatok neki beteg sem volt. 600ml iszik meg összesen.
2018. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!