Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korai lenne babát vállalni?

Korai lenne babát vállalni?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem a főiskolával, egyből el kezdtem dolgozni. Most költözünk nemsokára egy lakásba (tehermentes lesz). Párom szintén dolgozik, biztos a munkahelye. Ő még várni szeretne egy évet, és akkor neki állni (esküvő után), de én már nagyon vágyom a babára, minden gondolom akörül forog hogy anyuka legyek. Párom még szeretne pénzt gyűjteni és utána "nekiállni".

Korai lenne a babaprojekt?


2010. jún. 21. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy év nem nagy idő, hidd el, élvezzétek kicsit az új lakást, gyűjtsetek egy kis pénzt, és aztán hajrá.
2010. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem nagy idő, de ha nagyon vágyik rá az ember, akkor sokkal lassabban tellik el.

Bár szép lenne, ha a nászéjszakán kezdenénk el...

2010. jún. 21. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ez jó gondolat, várj az esküvőig :) Nem lenne jobb úgy lagzizni, hogy még nem vagy terhes-nincs még baba? Gondolj bele... Nem leszel rosszul, táncolhatsz, és egyáltalán: elmehetsz, hisz terhesen ki tudja, lehet feküdnöd kell majd.

És sokkal szebb hagyományosan: esküvő, gyerek. Szerintem :)


Ja kérdésre nem válaszoltam: nem korai szerintem, de az esküvőt én megvárnám a helyedben, már csak a vőlegényed miatt is.

2010. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem várjatok még, nem kell azt úgy elsietni :) Mi is így voltunk, összeköltöztünk, esküvő, nálunk párom akarta nagyon a babát. abbahagytam a gyógyszer szedést, megbeszéltünk kivárunk egy hónapot, aztán majd doki miegymás, úgysem jön össze elsőre..... :) na persze.... a "szabad jelzéstől" számítva alig több mint egy hóna múlva (nászút elött!) pozitívat teszteltem :) Imádom a gyönyörű babámat, de lehet jobb lett volna még várni egy keveset, egyenesbe jönni, kiélvezni a házasságot, kettesben, rákészülni.... mert hiába akartuk nagyon, nem pont olyan mint a lányregényekben :)
2010. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most végesztél a főiskolával, akkor javaslom dolgozz egy évet. Egy év nem a világvége. Pénzileg is több lesz. Nem mindegy Gyes-t kapsz, vagy Gyed-et. Az utóbbi 1 év munkaviszony után jár.
2010. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

11.09


Az egy év munkaviszonyom az meg van, mert tavaly végeztem, és egyből elkezdtem dolgozni.

2010. jún. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!