Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van ha utólag derül ki,...

Mi van ha utólag derül ki, hogy valaki alkalmatlan anyának?

Figyelt kérdés

Szeretem a férjem. Akkor is szerettem, amikor gyereket vállaltunk. Kis korkülönbséggel kettőt is. Akkor úgy éreztem, minden tökéletes. Aztán eleinte csak sírtam titokban. Aztán kiabálni kezdtem. Most ott tartok 4 év elteltével, hogy megfulladok, ha még egy napig a hisztit kell hallgatnom, ha újra és újra ugyanazokat a dolgokat kell csinálnom. Nem látom a kiutat. Ha feladom és elmegyek, megöl a bűntudat és a társam hiánya. Ha maradok vagy megbolondulok vagy velük kiabálok. Mi a megoldás?


A "minek vállaltál" mantrát hagyjuk, már nem lehet visszacsinálni.


Változni fog ez még valaha, vagy előbb utóbb vége lesz így vagy úgy?


2018. júl. 18. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerezz bébiszittert vagy bízd őket a férjedre és kapcsolódj ki teljesen egyedül pár órát vagy pár napot. El fognak kezdeni hiányozni a gyerekek a visításukkal és problémaikkal együtt is.
2018. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudjátok egy pár napra másra bízni a gyerekeket? Hidd el, egy kis kikapcsolódás nélkülük, kettesben a férjeddel vagy akár barátnőkkel vagy egyedül, csodákat tenne!
2018. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Bxhatja...


Én pl nem szülök, mert TUDOM, hogy alkalmatlan vagyok :)

2018. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Menj vissza dolgozni. Mekkora a kissebb.
2018. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
és erre az első után nem jöttél rá? amúgy meg lehet meguntad. neveld meg őket jobban hogy ne hisztizzenek és legyenek mintakölkök, hogy legalább azzal ne idegesítsenek. am jah ebbe kicsit jobb az elején belegondolni. de mindenki csak eszeveszetten elleget össze vissza, mert néhány embernél az állati ösztön erősebb mint az emberi ész..
2018. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Pszichológuson nem gondolkodtál még? Lehet jót tenne, ha tudnál hozzáértő kívülállóval beszélgetni.

Szerintem egyszerűen belefáradtál, pihenésre, kizökkenésre lenne szükség. Meg stresszkezelésre, hogy miképp reagálj a hisztire és többi problémás dologra megfelelően. Ebben tudna segíteni a pszichológus.

2018. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Nincs veled semmi baj, jó anya, feleség vagy, csak most besokalltal. Előfordulhat mindenkivel, kell egy kis enido most neked, utána mindent másképp látsz majd újra.
2018. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
#1 #2 a kikapcsolódás az ilyenen SEMMIT nem segít!! Addig jó amíg nem vagy otthon, abbam a pillanatban ahogy hazaér az ember ismért az őrület határán van
2018. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Istenem, eletem legjobb idoszaka volt, mig picik voltak a gyerekek...

Menj vissza dolgozni.

2018. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Kérdezô, nyugi mindneki besokallna ket kis korkulonbseges gyerekkel. Egesz eletunkben arra voltunk presszionalva h dolgozzunk, epitsunk karriert, jojjunk menjunk aztan ahogy megszuletik a gyerek mosas-fozes- bevasarlas koze szorul az elete minden anyanak. Ezt vannak olyan tipusu nok akik nem kepesek hosszutavon toleralni(en sem) En amikor visszamentem dolgozni, tokeltes lett az eletem. Mert szeretem a gyerekemet (ahogy te is a tieidet) de a semmitteves felemeszti a nok nagy reszet.

Szoval keress munkat minel hamarabb sztem. Ha nem tudsz mert nincs bolcsi a kornyeken(nem eleg idos hozza gyerek) akkor jarj el baba mama foglalkozasra, mozdulj ki, ha ra tudod a kicsiket bizni vkire akkor tedd meg es menj el ahova szeretnel(szepsegszalon, kondizas stb amit szeretsz. Vagy keress hobbyt amit gyerekkel tudsz uzni, pl biciklizes.

2018. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!