Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tanulnátok gyed alatt,...

Mit tanulnátok gyed alatt, amiben szívesen dolgoznátok?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, felmerült bennem, hogy amíg vele itthon leszek, tanulnék valami újat. Diplomás vagyok, de kicsit (na jó, eléggé) fásultnak, kiégettnek érzem magam a munkámban, nem szeretem igazán. Arra gondoltam, esetleg váltanék, de eléggé tanácstalannak érzem magam, hogy merre induljak el. Egyetemre nem szeretnék járni, inkább szakmában gondolkodnék. Pénzügy meg ilyenek kilőve, nekem az annyira lélekölően unalmas, hogy akkor már inkább maradjon a mostani. Persze azért olyasmit tanulnék, amiben aztán el is lehetne helyezkedni, nem gyűjteném fölöslegesen a papírokat.

Ti mit tanulnátok hasonló helyzetben?


2018. szept. 7. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért azt írhatnád, milyen jellegű a mostani munkád, amit annyira nem szeretsz, adna egy kis támpontot. Vagy hogy mi az, ami érdekel, ülőmunkát szeretnél vagy inkább mozgalmasat, szeretsz-e emberekkel foglalkozni, ilyenekre gondolok :)
2018. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, akartam is írni, csak kimaradt. Marketinges vagyok jelenleg.
2018. szept. 7. 15:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából olyan megkötés nincs, hogy emberekkel, vagy egyedül, ülő, vagy álló. Volt példa arra, hogy utáltam emberekkel dolgozni, meg arra is, hogy szerettem, lehet ülő vagy álló is. Leginkább tényleg a munkától függ, hogy szívesen csinálom-e.
2018. szept. 7. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Fogászati asszisztens, kiegészítve dentál higiénikusi képzéssel?
2018. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Marketinget akartam írni :D arra készülök, ha nem lesz jobb ötletem. Pémzügyi területen dolgoztam eddig.

Unalmas (nekem) a programozás vagy hasonló, de azt tudnád otthonról csinálni, ami kisgyerek mellett szerintem jó.

2018. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Pedagógiai asszisztens és gyógypedagógiai asszisztens
2018. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Grafikus? Marketinggel kapcsolatos, de megsem az, otthonrol vegezheto.
2018. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, a fogászat, illetve a pedagógia asszisztens nem is rossz, utána nézek, hogy a környéken mennyire tudnék munkát találni. Most is otthonról dolgozom egyébként, ez valóban elég jó dolog, de értelmes munkaidővel az se lenne gond ha be kéne járnom. Kisvárosban lakunk, Budapesttől 40 km-re, oda bejárni kocsival is sok időben, busszal pláne, úgyhogy annyira nagyon sajnos nem tágak a lehetőségek.

Az informatika nagyon nem az én világom, használom, amennyire muszáj, de mélyebben nem akarok foglalkozni vele, így programozó biztos nem lennék, grafikusi munkához pedig szerintem nincs érzékem.

2018. szept. 8. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!