Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésben többször felszólalt az illető, ordenáré hangnemben, törölték is a kommentjét (ő a 65 %-os) de azért csak írt, most a csúnya szavakat kihagyta.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Én egy mondat erejéig beszóltam neki, (első oldal utolsó kommentje) erre ma jön az emailemre egy levél:


"Élőben is ilyen nagyon bátor lennél kisember? Hm? Mitől lettem és MILYEN? Mondjad csak kisbarátom, élőben, a szemembe! Hajrá! Benne vagy?"


Nincs kedvem erre válaszolni, mit mondhatnék az ilyennek,nem alacsonyodom le az ő szintjére, így gondoltam felrakom inkább kérdésnek. :)


Szerintetek az ilyen ember minek látogatja a gyereknevelés témakört? Itt éli ki az elfojtott agresszivitását?


2010. jún. 22. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is írtam neki, z ilyen ember értelmi színvonalához csak gratulálni lehet:(

Nem az a baj, hogy igaza van, vagy sem, hiszen nem baj, ha egy gyerek lábujjhegyen jár, amíg ez nem valami probléma jele, hanem az erőszakos arrogancia, amivel ráerőlteti a véleményét másokra.

Nem kicsit frusztrált, de sajnos vannak ilyen emberek. Ne is foglalkozz velük, csak magadat idegesíted.

2010. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen, teljesen egyetértek veled
2010. jún. 22. 11:36
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
sajnos vannak itt ilyen emberek akik az életben semmit nem értek el és csak itt tudják kiélni magukat, kisebbségi komplexusban szenvednek... én is kaptam már ilyentől választ Én ezért nem adom ki az e-mailem.... betegek ezek.
2010. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Én most tértem vissza erre a honlapra. Kb 5 hónapig nem néztem erre felé, pont egy ilyen "állat" miatt. Besokalltam, hogy nincs értelmes ember, sőt vannak olyan anyukák is akik ideg betegek:-( Egyszerűen nem akartam bele folyni a hülyeségbe! Szerintem sok közöttünk a tini akik ezt "poénosnak tartják", aztán lehet, hogy tényleg ennyire nyomik:-( Ki tudod kapcsolni a privi lehetőségét:-) És ne foglalkozz az ilyenekkel
2010. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Húúúúúú, ez nem semmi! Kisbarátom:) Egyáltalán nem nőies a fogalmazás, lehet, hogy egy frusztrált 20 éves "kisember" itt éli ki magát! Az ilyenen csak nevetni lehet. Vagy nem? Tényleg érthetetlen, hogy az ilyenek minek írnak babákkal kapcsolatos témákhoz!
2010. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Unatkozó tízen évesek az ilyenek,direkt kötekednek arctalanul ,otthon meg a suliban kis beszari alakok!Az ilyenekre már nem is reagálok.
2010. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtatok, aranyosak vagytok :)

igen, én is arra gondoltam, hogy nem nő/lány az illető, nekem is ez jön le ebből a szövegből

de igazatok van, lehet kikapcsolom a privit

2010. jún. 22. 18:53
 8/17 anonim ***** válasza:

Én írtam a mailre, mivel gyerekkoromban megéltem, hogy milyenek az olyan emberek, akik Jupiternek hiszik magukat és gyereküket erőszakolják jobbkézhasználatra vagy arra, hogy hagyják abba a lábujjhegyen járást, csak, mert nekik nem tetszik.

És igen, aki szelet vet, vihart arat. Ez sajnos így megy a fórumokon, így itt is.


Én se járok el mindig elég körültekintően, húsba vágó kérdés volt, hát ez van :)



Amúgy ez egy nagyon jópofa móka, amikor először nekiállok provokálni a neten, majd amikor jön az előre sejthető válasz, akkor "úh, én nem süllyedek ide" és elhúzom a belem, hát igen, ez egy ilyen hely, itt lehet beszólogatni, provokálni, élőben meg vállalni kell, ha a másikat csúnyán minősíti valaki, tudjátok, ilyen az élet :)


No de azért adjátok csak meg a mailt, különben nem vesznek majd komolyan a többi válaszolók.


Ne duzzogjatok, ez csak egy játék :)

2010. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"sokáig jártál lábujjhegyen, lehet ezért lettél ilyen"


Na, így lehet kihozni az állatot valakiből, mielőtt valaki nekiállnak hülyét játszani


Az ilyet szeretném élőben, rejtett mailboxos "felnőttemberek" :)

2010. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves 63%-os, van amiben egyetértek veled, de a gúnyos, lenéző hozzászólásaid ostoba válaszadót sejtetnek. Pont ezért reagáltak úgy, ahogy reagáltak. Nem értem, miért érzed szükségét annak, hogy más embereket így leminősíts, nem tudom ki vagy, de olvasni bizonyára tudsz, a doki javasolta, hogy szoktassák le a gyereket a lábujjhegyezésről. Komolyan azt gondolod, hogy egy ismeretlen, provokatív, gúnyolódó válaszolónak azonnal igazat ad az anyuka, a saját orvosa véleményével szemben? Ugye nem. A mi dokink szerint nem árt a lábujjhegyen járás, ha nincsen szervi probléma a háttérben, de sokan nem értenek vele egyet, szakemberek sem. Te valóban felvállalnád azt a "szakvéleményt", hogy a kérdező gyerekének nem fog ártani, csak azzal az indokkal, hogy neked sem ártott? Gondolom nem vállalod fel, érthető módon, hiszen még ha hozzáértő szakember is lennél, nem ismered a gyereket, nem láttad, miről van szó. Egy olyan kérdésre, hogy hogyan szoktassam le, nem lehet válasz az, hogy ne szoktasd le, hiszen központ a HOGYAN. Nem eldöntendő kérdést tett fel a másik kérdező!

Az unokaöcsémnek pl. meg volt rövidülve az Achilles-ina, ezért gyógytornász segített neki leszokni a lábujjhegyezésről. Nála muszáj volt, hiszen nem csodagyerek lett volna a lábujjhegyezéstől, hanem sérült:(

Így jó érzésű ember nem basztatja a szülőt, anélkül, hogy a dolgok mögé látna. Lehet, hogy őt szimplán csak zavarja a lábujjhegyezés, de lehet, hogy a kicsinek is problémája van. Ebbe is bele kellene gondolnod, mielőtt elkezded ezt a provokációs hadjáratot.

2010. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!