Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésben többször felszólalt az illető, ordenáré hangnemben, törölték is a kommentjét (ő a 65 %-os) de azért csak írt, most a csúnya szavakat kihagyta.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Én egy mondat erejéig beszóltam neki, (első oldal utolsó kommentje) erre ma jön az emailemre egy levél:


"Élőben is ilyen nagyon bátor lennél kisember? Hm? Mitől lettem és MILYEN? Mondjad csak kisbarátom, élőben, a szemembe! Hajrá! Benne vagy?"


Nincs kedvem erre válaszolni, mit mondhatnék az ilyennek,nem alacsonyodom le az ő szintjére, így gondoltam felrakom inkább kérdésnek. :)


Szerintetek az ilyen ember minek látogatja a gyereknevelés témakört? Itt éli ki az elfojtott agresszivitását?


2010. jún. 22. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves mail író, legalább felvállaltad, hogy te voltál, ez is valami.-) Lányok, anyák! Inkább itt tomboljon sem mint az utcán:-)
2010. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

a 10. 39-es válaszoló nagyon igazakat írt!

és igen, lehet hogy provokatív volt a beszólásom, de éppen azért szóltam be, mert annyira csúnya szavakat használva válaszoltál a kérdezőnek, hogy még törölték is a kommentedet

így nem lehet! nem ez az oldal célja, hogy megbántsunk másikat, aki segítséget kér

ha nem értesz egyet a kérdezővel, vagy hülyeségnek tartod a kérdést, akkor lépj tovább, nem kell válaszolni, vagy ha mindenképp válaszolni szeretnél, akkor azt meg lehet tenni normális hangnemben is

2010. jún. 28. 13:01
 13/17 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ilyen sok időtök van, külön nekem szentelt kérdés... fanti :D


Azért vagyok arrogáns a témában, mert a lábbujjhegyen járás önmagában nem probléma. Ha egy szülő azt látja, hogy a gyerek így jár, akkor TERMÉSZETES, hogy megvizsgáltatja, nincs-e probléma. Maga a lábujjhegyen járás NEM AZ. Ha bármi gond van, akkor azt kezelni kell, de ezt úgyis látja gyógytornász. Mivel rajtam kívül ismerek még olyat, aki szintén élete első bő évtizedében lábujjhegyen járt, ezért merem állítani, hogy a lábujjhegyezés nem olyan ritka és különleges.


Ami a hevességet kicsit megmagyarázza, azok az emlékeim, azokról a (néhány itt hozzászólóhoz kísértetiesen hasonlító) figuráról, tipikusan tanárok, akik csak azért szóltak be, mert nekik nem tetszett az, hogy nem úgy állok, ahogy a többi 30 és ezt kihívásnak vette.

Hiszen hogy mer egy gyerek a tornasorban szórakozni a magasságával, nem?

Korbácsot neki.

2010. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Milyen SZAKÉRTŐ meg ORVOS te szegény?

Nem érted, hogy saját példa van, én magam? És még egy ember? És éppen, hogy semmi bajunk nincs a lábunkkal, SŐT? :D


Mennyi eszed van? Vidd el a gyereket az orvoshoz, ha úgy érzed, hogy lehet valami baja, de az TÉNY, hogy maga a lábujjhegyen járás nem probléma, ezt fogadd el, akkor is, ha egyes orvosok szerint a maszturbálástól tönkremegy a gerinced.

Az meg egyértelműen többet árt, amikor a hülye orvosok és botcsinálta szagemberek által vezérelve a magadfajták ráerőszakolják akaratukat a gyerekre.

2010. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Drága, te tényleg rendkívül ostoba vagy. Én azt hittem, belátod, hogy te is tévedhetsz, de nyilván annyi eszed nincs, hogy értelmesen viszonyulj a témához.

Örülök, hogy te, mint a saját példa, nem probléma miatt lábujjhegyeztél. És képzeld, az emberek legalább fele, aki lábujjhegyezett, teljesen egészséges. De TÉNY, hogy a másik fele valamilyen rendellenesség miatt tette azt, nekik aztán vajmi kevés a boldogsághoz, hogy te vagy a példa, hogy a lábujjhegyezés nem gond.

Ezeket az embereket az sem fogja vigasztalni, hogy "kisfiam, azért kellett 10 éves korodban megműteni a lábadat, mert egy okos bácsi/néni az interneten azt mondta, hogy anyád ostoba, ha nem hagyja a lábujjhegyezést, hiszen neki kutya baja tőle. Az. hogy neked ez problémát jelzett, sajna te így jártál."


Nem volt célom, hogy vitatkozzak veled, korábban is csak arra próbáltam rámutatni, hogy az éremnek két oldala van, talán neked is be kellene látnod. Nem sikerült belátnod, az én hibám ez, mert azt hittem szorult beléd értelem, de sajnos nem.

Az utolsó mondatoddal egyetértek, tényleg nagyon szomorú, hogy Az meg egyértelműen többet árt, botcsinálta szakemberek által vezérelve vannak akik ráerőszakolják akaratukat a gyerekre. De ha kinyitod a szemed, akkor látod, hogy te ugyanezt csinálod. Talán ismered a mondást: jobb félni, mint megijedni. Ha valaki szakemberre hallgat (nem szagember, az mást jelent, gondolom elütés), az valóban borzalmas ember, hiszen hallgathatna rád, a névtelen senkire is, aki persze mindent jobban tud. Csak gratulálni tudok neked.

2010. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem lehet megvizsgáltatni a gyereket, ha lábujjhegyen jár?

Miért ne?


Kiderülhet, persze, hogy az Achilles-ina rövid, vagy kiderülhet, hogy a szüleitől nemibetegséget kapott el.


És akkor kezelni kell.

Ha beteg. Ha meg nem, akkor nem. Ennyi.


Én csak arra szóltam be, amikor szülők AZÉRT elégedetlenek, mert máshogy jár egy gyerek, mint a tornasorban mellette álló gyerekek. Ezzel az elvvel van csak problémám, mert ismerős a szitu, korlátolt pedagógusokat sikerült megismernem... amúgy a lábujjhegyen járás közben látszik, hogy valaki kényszerből csinálja, fájdalmasan, vagy csak, mert épp úgy kényelmes, úgy jó. De ezt természetes, hogy csak sejteni lehet, de a szakember megmondhatja, hogy valódi gond van-e.


Persze létezhet olyan szakember, aki csak a névjegykártyáján szakember és azt mondja, hogy maga a lábujjhegyezés a probléma, mindenkinél, aki csak lábujjhegyezik. Ha már pár évet jártam lábujjhegyen, akkor hadd tudjam már jobban ezt a dolgot :)


Az pedig szerintem nem igaz, hogy a lábujjhegyen járóknak a fele, vagy akár a negyede BETEG és problémái miatt jár lábujjhegyen, amin "segíteni kell".

Nyilván vannak olyanok, akiknek problémájuk van és azon segíteni kell, aminek csak egy kísérőjelensége a lábujjhegyezés, de tuti, hogy nem az esetek fele. Sőt.

2010. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Haldoklik a topic! Mi legy így? :D


Kérdező, te ezt hagyod? :D



Nyomjad öcsém, nyomjad, nyomjad :D

2010. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!