Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért érzem néha idegennek a...

Miért érzem néha idegennek a babámat?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés. Majd 3 évet vártunk erre a csöpp csodára a pocakomban, és mégis néha idegennek érzem.

Rettenetesen boldog vagyok, nagyon várom már, hogy megszülessen, akkor miért érzek így?


2010. jún. 22. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert még nem is ismered,csak elképzeled milyen lehet stb.Sőt a mai kismamáknak még könnyebb a helyzete a modern 3D 4D ultrahangoknak köszönhetően,mégiscsak bekukkanthatnak már a pocakban is a babájukra! :) Amikor megpillantod a szülőszobában már nem lesz ilyen érzésed!Sőt bár nem derült ki milyen idős kismama vagy,az utólsó trimeszter környékén sem nagyon!További szép babavárást!
2010. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok
2010. jún. 22. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Fogod még ezt azután is érezni, hogy megszületik. Komolyan írom, 3 napig nem mertem megfogni, ha hozták a csecsemősök fél órát gondolkoztam hogy hogy lehetne ezt a "kis valamit" megfogni?:) Szinte féltem tőle, hogy ez egy rettenetes nagy felelősség. (mmint a megfogás)Na, meg az első szoptatási nehézségek... eltelt vagy 3-4 hónap, hogy felfogjam: Anya vagyok. Most is néha ki tudok nézni a "szerepemből", de jó ránézni a manóra és arra gondolni, hogy hát igen, ő van, fejlődik, cseperedik, okosodik.....:D

2-nál biztos flottabb lesz minden....:)

2010. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy telnek a hetek, egyre jobb és szebb lesz:)


Itt egy idézet:


A gyerekek egyszerre ismerősek és idegenek. Néha úgy érezzük, nagyon hasonlítanak hozzánk, néha pedig mintha egész más világban élnének.

Alison Gopnik


3 gyerekem van, de még a harmadiknál is a kórházban eltöltött napokban olyan fura érzések voltak bennem...

De rögtön imádtam a babát, mikor megláttam. Főleg, mikor legelőször rám nézett, azt SOHA nem felejtem el.

2010. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!