Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya lennek, ha 2 hetes...

Rossz anya lennek, ha 2 hetes babamat otthagynam apjara heti 4 ora hosszara?

Figyelt kérdés
suliba kellene mennem,igazabol heti 8 oraban....estenkent.2 hetes kortol otthagyhatom?
2011. okt. 5. 08:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

tehát heti 2x 4 óra?? ugyan,miért lenne gáz? nagyrészt valószínű úgyis alszik majd.:)

Bár ha este felé van ez pont, az én gyerekeim mindig akkor voltak nyűgösebbek.

De ha etetése megoldott (fejsz vagy tápis) akkor mi baja származna belőle? :) Még jó is lesz mert apa se lesz kihagyva teljesen, és kicsit összehangolódnak:)

2011. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

NEM!!!!

Nem is értem, hogy egyáltalán miért merül fel ilyen kérdés?

Azért mert van néhány elvetemült anya, aki még azt sem engedi meg magának, hogy a gyerek nélkül elmenjen wc-re?

2011. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Nyugodtan hagyhatod rá,ha megtudja etetni,tisztába rakni stb. Ettől nem leszel rossz anyuka.

Csak ma hiszik azt az anyukák többsége,hogy a pici babának Csak az anyjára van szüksége. Ez nem igaz. Arra van szüksége,hogy valaki gondozza,szeresse. Ez lehet az apuka,vagy bárki más felnőtt.

Ha igaz lenne,hogy az anyának állandóan mellette kellene lenni,akkor mi lenne azokkal a babákkal,akinek meghalt az anyukája szülés közben? Nem árt azért gondolkodni is.

2011. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
2 hetes babának anya nélkül maradni órákra ??? válaszolók!!! nem két évesről van szó! 2 hetesről, gondolkodjatok már!Avval az erővel akár a Taigetoszra is kitehetnéd- egyre megy...
2011. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó! 2 hetes babát is ott lehet hagyni az apukára, az még messze nem a Taigetosz!
2011. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy attól rossz anya, csak nem egyszerű kivitelezni.

ha minden jól megy, gondolom anyatejes lesz, sok esetben csak mellből tudnak inni a babák (jobb is, ahol nem kell cumisüvegből adni, mert az gondot okozhat).

tehát lefejt tejet cumiból apa is tud adni, csak nem biztos hogy elfogadja.

ha tápszeres, akkor ebből a szempontból könnyebb.


lehet, hogy szerencséd lesz és esténként simán alszik 4 órát, de nem biztos, hogy így alakul.


mindenesetre jó, hogy apa tud babázni addig, de könnyen lehet, hogy apa és gyerek együtt fog téged nagyon hazavárni.

2011. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Suliba járni pár órára vagy kitenni a Taigetoszra??? :):):)

Bocs most jót nevettem.

na épp az ilyen hülye beszólások miatt gondolják azt az anyukák, hogy ha otthagyják egy picit a babád, akkor már rossz anyák.

Szerintem nem lesz ettől semmi baja. A szoptatás más kérdés, nem tudom ezt hogy oldjátok meg, ha egyáltalán szopizik a pici. De ezt is meg lehet valahogy oldani.

S tök jó, hogy apuka bevállalja a csöppséget, és te tehetsz magadért, a babádért, a családért. Mert gondolom értük tanulsz, hogy később jobb munkád legyen, jobban keress.

Első babámat én nem tudtam otthagyni, valahogy nem ment. Azt hittem összeszakad az ég ha nem vagyok vele. Második babámat már ott fogom hagyni apukára, nagyszülőkre, ha úgy adódik, mert nem lesz ettől még semmi, de semmi baja.

2011. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
12-en csasziznak.suliba mar 2 het utan tervezem vissza menni,ha tobbet kihagyok,akkor megint bukok idot,penzt..remelem lessz tejem,mar vettem elektromos szivot,lefejem,apa fogja ellatni.biztos aggodni fogok vegig az ora alatt,de jovonkert tanulok...
2011. okt. 5. 08:37
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem is értem miért merül fel a kérdés. Vagyis értem, valaki szerint az apa az csak egy kívülálló. Az ilyenekkel ne foglalkozz. A te vére és az ő vére az a csöppség, csak erre gondolj. Ugyanannyi köze van hozzá, mint neked. Oké, mi nők egyértelműen közelebb állunk babáinkhoz, de az apja akkor is az apja. Nyugodtan hagyd rá!!!!
2011. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem gond, dehogy vagy ettől rossz anya! Nyugodtan hagyd otthon apával, semmi gond nem lenne.


Kedves taigetosz-os válaszoló, kérlek vedd már le a szemellenződet, és gondolkozz. Tudod apuka is ugyanúgy a szülője annak a gyereknek mint az anyuka:S


Vagy teszerinted ha neadjisten anyuka nem éli túl valamilyen okból a szülést, és apuka egyedül marad a babával, akkor az egyenértékű a taigetosszal a babának?


Ne legyél már ennyire korlátolt, könyörgöm!

Vagy tesze

2011. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!