Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így hogyan számoljam ki mikor...

Így hogyan számoljam ki mikor van pém. , ha az utóbbi hónapokban össze vissza jön meg a mensim, (van hogy 1 hetet késik, aztán 1 héttel hamarabb jön meg)?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, már van egy 3 évesem, nála minden flottul ment nem kellett számolgatni,méricskélni, így most tanácstalan vagyok egyrészt azért mert nem tudom mi lehet ez a változás a mensimben, másrészt meg ugye így be sem tudom lőni a peteérés időpontját. Van egy ilyen telefonos alkalmazáson, ami kiszámolja az ovumat de nem tudom mennyire hiteles főleg ilyen mensi mellett.
2018. szept. 10. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát így sehogy. Semennyire nem hiteles, az csak egy kalkulátor. Az a hiteles, ha ultrahangon látszik a peteérés. Ha ilyen összevissza a vérzésed talán meg kéne vizsgáltatnod, hogy van-e egyáltalán pé
2018. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz hogy próbáltok legalább 2-3naponta együtt lenni, így mindig van élő spermium benned aki várja a petesejtet.

Persze többszőr is lehetetek ha megkívánjátok egymást, nem úgy értem hogy csak 2-3 napont legyetek.


Sok sikert! 😊

2018. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiteles. Csak teljesen rendeszer mesztruációnal tudja. Nejem pl 26-30 napra szokott megjönni, s már igy sem tudok ilyeneket használni!


Ovulációs teszt esetleg?

Amúgy meg tényleg az lenne jó, ha 2-3 naponta próbálkoznátok.

2018. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!