Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem abnormális...

Csak szerintem abnormális hogy szülés után egyesek alig bírják kivárni a megszabott időt, és csak a szexen jár az eszük?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Persze, nyilván abnormális, hogy a férfit, akit szeretek, akitől gyerekem született, azt kívánom. Függetlenül attól, hogy "szabad-e" vagy sem?

Ebben mégis mi a franckarika az abnormális? Az lenne abnormális, ha nem kívánná a nő, azt akitől szült...

2018. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

Én ilyenről még csak neten hallottam, a többség zombi a kialvatlanságtól, szoptatástól, fájdalmaktól.

Számomra abnormális, hogy emberi lény ennyit bírjon, meg meg dugni is akarjon.

2018. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az abnormális, ha valaki lazán kibír 6 hetet a férje mellett úgy, hogy eszébe sem jut a szex. Persze ettől még ki KELL várni a kontrollt és az orvos áldását, de maga a vágy fura, ha nincs meg.
2018. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is az az abnormális, ha valaki nem gondol a szexre a férje mellett.

Az nem jelenti azt, hogy szexelnek is, vagy jut rá energia, stb


Én nem voltam és vagyok zombi

Kibírtuk aktus nélkül.

Kényeztettem a férjemet, én is kívántam volna, de megvártuk a 6 hetet természetesen

(3,5 hétig véreztem 4 hét múlva estek ki a varratja)


11,5 hete szültem

2018. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mivel borzasztó rosszul voltam ès brutál hasfájós volt a fiúnk nekem az életben maradás volt a cél szó szerint és a gyermekem ellátása. De nyílván ezt sok tényező befolyásolja. Aki jól viselte a terhességet komplikáció mentes volt a szülés annak szerintem nem beteges. Számomra az a beteges,aku ki sem tudja várni azt az időt és felelőtlen. Aki csak a napokat számolja annak nyílván oka van rá, esetleg el volt tiltva terhessêg alatt..stb. Nem tudhatjuk ki mit miért tesz.
2018. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!