Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki annyira pánikbeteg, hogy...

Aki annyira pánikbeteg, hogy képtelen egyedül tömegközlekedni és családtag kell vigye mindenhová a gyerekekkel hány gyereket vállalna maximum?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 16:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalnék így többet.


Nekem kettő van, a második még baba de elkezdtem 4 hónapja a jogsit (most fogok vizsgázni) mert LÁTOM hogy elengedhetetlen hogy ha bármi baj van akkor azonnal cselekedni tudjak vagy szimplán csak szórakozni mehessek a gyerekeimmel és kettővel macerább a bkv.


2 vagy 3 gyerekes anyaként úgy élni, hogy ha mennénk valahova, mindig a rokonok visznek? Na ne.

2018. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudom önállóan, vagy maximum a férjem segítségével megoldani a mindennapokat, nem vállalnék gyereket. Azért ez a "maximum szabadságot vesznek ki" elég erős volt, úgy írtad, mintha ez egy pitiáner dolog lenne. Nem lennék képes mások segítségre berendezkedve élni az életem.

És itt nem a pánikbetegség a gond, hanem hogy nem teszel annak érdekében, hogy valami alternatív megoldást találj. Ha kíséret nélkül nem tudsz közlekedni busszal, akkor szerezz jogosítványt és meg van oldva a gond. Nekem a te helyzetedben egy gyerek is túlzás lenne, mert önállóan nem tudnék vele kimozdulni. Kettőt már pláne nem vállalnék. Mi van akkor, ha otthon vagy a kicsivel, a nagy már ovis, és felhívnak, hogy menj érte, mert beteg? És ha nincs aki elkísérjen, akkor hogy oldod meg? Kit pattintasz ki a munkahelyéről ilyenkor? Nem lehet minden helyzetben mások segítségére számítani, azt alapul venni. Azt szokták mondani, hogy meg kell tanulni együttélni a betegségeinkkel, ha nem lehet őket meggyógyítani. De te nem tanultál meg együttélni vele, te másokat ugráltatni tanultál meg. Pedig megoldás lenne szép számmal. Jogsi és autó, taxi, bicikli, stb.

2018. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Maradjon az az egy.Én magam is pánikbeteg vagyok,de autóval elmegyek bárhova.Egy gyerekem van,és önálló vagyok,értem ez alatt van munkám,kimegyek élek,de nem könnyű...és én is nagyon szeretnék még egyet de amint ott a lehetőség megijedek,és jogosan.Plusz gyerek plusz teher.Érezni kell ki mit bír el.
2018. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!