Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem furcsa az, hogy egy...

Nem furcsa az, hogy egy anyuka egyedül megy pihenni/wellnesezni?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon faradt vagyok, hormonzavarom is van, a stressz es a kialvatlansag kikeszitett az elmult 3 evben. Van egy 3 eves ovisom aki allandoan kohog es nathas, most kezdte az ovit igy ejjel sem alszom.

Hamarosan visszamegyek melozni, nem lesz megallas. Szerintetek az nagyon gaz ha elmennek a sajat fizumbol 2 ejszakara egyedul wellnesezni?

Van ferjem is de en most valahogy maganyra vagyom.. es ha ketten szeretnenk elmenni richtig akkor lenne full beteg a gyerekunk.


2018. szept. 20. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem, menj, érzed jól magad, pihend ki magad! Ez az energia visszatáplálódik a családodba, mindenkinek jó!
2018. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy menj!
2018. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Biztos sokaknak furcsa, de én is elmentem, igaz nem welness-re, de ha téged az kapcsol ki akkor hajrá!. Kell egy kis nyugi az anyukáknak is.
2018. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem gáz, ha erre van szükséged. Nyilvánvalóan olyan férjed van aki helytáll apaként is, így rá mered hagyni egyedül a közös gyereketeket.

A wellnessben senki nem fogja tudni anya vagy-e, úgyhogy ott nem fognak furcsán nézni emiatt.

Viszont ha a férjem ilyet jelentene be, akkor azt hinném megcsalni készül.

2018. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Az nem gaz, hogy egyedül mennél. Nekem a "saját fizumból" a gaz. Ti nem egy család vagytok? Nem közös minden?
2018. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

Hogy jön ide a hormonzavar?

Ha nálatok ez oké, akkor menj. Ahogy írták már, fordított helyzetben én is furcsán néznek a ferjemre ha bejelentené, megy egyedül wellnessbe...

2018. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem furcsa valakit látnom egyedül egy wellnessben, ha viszont a párom azzal állna elő, hogy magányra vágyik, azt azért magamra venném. (Nekem a saját fizu is furcsa, mindkettőnké a közös életünket építi.) Olyan opció nincs, hogy gyerek nélkül kettesben vagy azt nem is szeretnéd? Egyébként ezt úgy írom, hogy én szoktam "küldeni" néha a férjemet, azaz ezt kapta párszor szülinapra, mert szeret utazni és várost nézni és velünk nem lehetne száz múzeumot végigjárni. De nagyon más lenne, ha ő vetné fel, hogy nem bírja köztünk tovább, most kicsit lelép. Akkor inkább azt tartanám jónak, ha valami olyat mondana, "nagyon elfáradtam, kérlek segíts, hogy kipihenhessem magam, keressünk rá megoldást".
2018. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Én is a férjemmel mennek.
2018. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Menj csak! :) Nem furcsa, nem gáz, nem ciki, tök oké a dolog. Kipihenve, regenerálódva fogsz visszatérni, ami jó neked, jó az egész családodnak. Frissen menj vissza dolgozni, ne egy kvázi idegösszeomlás határában - a fáradtság miatt ugye.

Teljesen normális dolog, hogy néha vágyod a magányt, sokan vagyunk így akár többször is.

Jó pihit! :)

2018. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztato valaszokat.

Nem a ferjemet akarom megcsalni.

2018. szept. 20. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!