Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki annyira pánikbeteg, hogy...

Aki annyira pánikbeteg, hogy képtelen egyedül tömegközlekedni és családtag kell vigye mindenhová a gyerekekkel hány gyereket vállalna maximum?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 16:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

Azért ahhoz pofa kell, hogy te nem vagy hajlandó jogsit letenni, de elvarod higy furikazzanak a rokonok és emaitt még azt amúgy sem túl sok szabijukat vegyék ki.... Miért nem taxizol, ahelyett h a rokonokat ugraltatod? Ja hogy az pénzbe kerül, nem is kevésbé..? Bár a rokonoknak se lehet sok eszük, ha emiatt képesek szabit kivenni.

Ilyen betegséggel egy gyereket sem lett volna szabad vállalnod!

2018. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%
10-es legyél te is pánikbeteg aztán majd nem beszélsz baromságokat... Én tudom milyen ez, mert jelenleg is az vagyok (22F). Hát kb. kis túlzással az udvarra ki kell mennem rosszul vagyok, a városba bemenni maga a rémálom. Minden tiszteletem az anyukáé, bár őszintén szólva komolyabb pánikbetegségnél tényleg 0 lenne az ideális gyerekszám, mert az embernek a saját élete is borzasztó nehéz úgy, nem még gyereket nevelni.
2018. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem vállalnék egyáltalán. Csak kolonc lennék az ő nyakukon is. Tudom, a családban van egy ugyanilyen beteg nő, csak neki szerencsére akkor kezdődött, amikor a gyerekek már felnőttek. Azért így is gáz volt végignézni, amint fulladni kezd, mert el kellett menni kaját venni a közös nyaralásunkkor. Bocs, de azon túlmenően, hogy sajnáltam, az is eszembe jutott, hogy de jó hogy nem az én anyám.
2018. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Először kezeltesse magát és ha majd el tudja látni saját magát, stabilan, akkor gondolkodjon gyerekben. Jelenleg egy óvodás szintjén él. Egy általános iskolás is képes egyedül hazamenni a suliból, szóval amíg nem jut el legalább eddig, nincs értelme gyerekben gondolkodni.
2018. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy sz.r a pánikbetegség, sőt egy engem ért trauma után nekem is volt átmenetileg, de eszembe nem jutott volna a családomat ugráltatni a nyűgjeimmel, ha úgy alakult, akkor hívtam taxit. Szóval a kérdező inkább ne vállaljon plusz gyereket, mert egyről sem képes egyedül gondoskodni, hát még ha kettő lenne... Az egész rokonság álljon mindig készenlétben és várják, mikor f.ngja el magát a kérdező, hogy ingyen taxira van szüksége? Ne már...
2018. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
0t
2018. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Pfff. Most hirtelen az jutott eszembe, hanyszor kellett rohannom a gyerekekkel....korhazba szamtalanszor, amikor a bolcsibol, az ovibol, az iskolabol hivtak es csapot-papot eldobva kellett tuzon, vizen ketesztul futni....

Hat egyet sem vallalnek. Es nem igaz az, hogy ebbol nem lehet kigyogyulni. Te nem is akarsz, mert marha kenyelmes igy neked.

2018. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan egyet sem
2018. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem amúgy a férjem agorafobias pánikbeteg és épp ezért nem vállaltunk közös gyereket. Az enyém már tini korban volt, amikor megismerkedtünk, így vészhelyzetben képes egyedul is közlekedni/taxit hivni/stb, de egy csecsemőt nem mertünk bevállalni. Mondjuk ha csak a tömegközlekedés lenne a baj, akkor lenne jogosítványa, vagy hívna taxit, de neki maga a házon kívüli létezés a probléma, bár ez sem mindig. Eddig bármi veszhelyzet adódott egyszerűen átkapcsolt az agya és ment, ahova kellett. De én nagyon tisztelem érte, hogy képes volt reálisan gondolkodni és nem vállalni így saját gyereket.
2018. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

10-es vagyok, ha mar igy belemallt itt valaki, kozolnem, hogy voltam panikbeteg! Meggyogyultam mert meg AKARTAM

gyogyulni. A mai napig sokszor indulok el ugy itthonrol, hogy gorcsben van a gyomrom, nem mult el nyom nelkul, de soha nem vartam emiatt senkitol sem extra megkulonboztetest! Nem furikaztattam magam, nem picsogtam hanem elmentem kezelesre es osszeszedtem magam! Van egy haromeves kislanyom, eszembe nem jutna a magam kenyelmet a lanyom ele helyezni. Lehet lepontozni nem erdekel. Minden betegseget elhiszek es megertek de ha valaki nem tud kijonni ezekbol az szandekos haritas es kesz.

2018. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!