Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, mennyit...

Kisgyermekes anyukák, mennyit utaztok a gyermekeitekkel?

Figyelt kérdés
Mennyire tartjátok fontosnak, hogy világot/országot lássanak a gyermekeitek? Milyen gyakran mentek, évente hányszor?Ha lenne rá lehetőségetek mennétek többször is?
2018. szept. 24. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

5 éves a lányunk. Igyekszünk neki megmutatni amit lehet.

Voltunk már vele, Görögbe, Olaszba,Horváthba, Erdélybe és Svájcba.

Belföldön is sokat kirándulunk,azt nem tudnám felsorolni mennyi fele voltunk. Asszem 7 hónaposan mentünk vele először. Szeret kirándulni, a természetet, mi is szeretünk így kikapcsolódni a munka mellett.

Évente kb. 6-7x kirándulunk,nyaralunk vmerre.

2018. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Mi amíg kicsik a gyerekek, addig inkább belföldben gondolkodunk, max Horvátország. Ha picit nagyobbak lesznek (a kisebb is legalább 3-4 éves), akkor megyünk messzebb.

Idén 2x voltunk nyaralni, egy Balaton, egy Horvátország, meg több ilyen egynapos kiruccanásunk volt belföldön. Tavaszra tervezünk 3 napot Nyíregyházán, idén szerintem már csak a közelben fogunk kirándulni. Nekik szerintem igazság szerint még tökmindegy.

2018. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Kicsiknek ilyen szempontból felesleges. Az élmény kell.


Görögo-ra nincs szükség olyan szempontból, hogy mutassuk meg...

Attól még lehet menni... De emlékezni kb 5-6 éves korától fog rá később ( nem én pontoztam le!! Kérdésre válaszolt az is aki sokat viszi...)

Úgyh fogju vinni minis de nem hosszú útra. Belföld

Évi 2-3 szor szoktunk menni.4 napokra

2018. szept. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is kicsi gyereknél nem fontos. Mi szoktunk menni, rokonság miatt is, és nyaralni is, de nem azért, mert a gyereknek (3 éves) fontos, hanem mert mi szeretnénk. Neki mindegy, hogy tó vagy tenger, milyen magas a hegy, különleges-e a táj...jól érzi magát a tengernél, de a közeli bányatónál ugyanúgy.
2018. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Gyakran. Azért, mert azt akarjuk, hogy számukra természetes legyen a világra nyitottság, a repülőn viselkedés, más nyelvek használata, más kultúrához való alkalmazkodás, a szépérzékükbe pedig észrevétlenül beépülnek a különleges épületek stb. (mert várost is nézünk, kulturális melékeket is, nem csak víz mellett ülés van a bazársornál-olyan helyre nem megyünk)
2018. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, nagyon szépen megfogalmaztad én is nagyjából így gondolkodom. Hány éves koruktól mentetek többet, voltatok aktívabbak?
2018. szept. 27. 11:49
 7/12 anonim ***** válasza:

6

Igazából az első évtőla legnagyobbal, mert pont úgy jött ki a lépés, hogy eljött a nyár, így mentünk kedvünk szerint. Amikor többen lettek, volt olyan, hogy például a Colosseumban bolyongtunk, miközben 7, 4 és 3 évesek voltak a nagyok, a picur pedig akkor múlt egy. Őt toltuk a kocsijában, egyszerűbb volt mindenkinek.

2018. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 15 egy 7 egy 6 és kettő 2 éves. Mióta a kicsik megszülettek külföldön egyszer voltunk csak Horváth országba de belföldön nagyon sokat járunk kirándulni majdnem minden hónapban megyünk egynapos kiruccanásokra nyáron pedig általában 2 szer 3-4 napot megyünk. Én fontosnak tartom a kirándulásokat amiket mindenki élvez.
2018. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8

Nincs olyan, hogy "Horváth ország".


Az Horvátországnak hívják.

2018. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi sajnos kevesebbet, mint szeretnénk. Mondjuk nem is a kicsinek lenne rá igénye, hanem nekünk, ő úgysem emlékezne rá, hogy mit látott a világból 2.5 évesen, szóval ha mennénk sem amiatt mennénk, hogy ő MOST világot lásson, hanem mert jó élmény, mert együtt van a család, mert kaland.
2018. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!