Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, mit...

Kisgyermekes anyukák, mit érzetek Ördög Nóráék vlogja láttán?

Figyelt kérdés
Nem irigylem őket és nem is sajnálom tőlük, inkább szomorúsággal tölt el. Látni, h vannak olyan családok, ahol mindenki megtudja valóstíni önmagát és még a gyerekek is boldogok, de a többségnek ez miért nem megy?Köztük nekünk sem?

2017. nov. 29. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Ki az az Ördög Nóra?
2017. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Mert ha irodában dolgozol, az nem nagy kaland a gyerekeknek :)

Nem átlagos az életük, de miért ne lehetne neked is jó?

2017. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a véleményem, hogy nem minden arany ami fénylik. Ma ez a trend, hogy sugalljuk a neten mások felé a boldogságunkat, azt hogy milyen tökéletes az életünk, közben meg belülről minden rothad vagy átlagos. Nem mondom azt, hogy nála is így van, de azért ezen gondolkozz el, és jusson eszedbe az is, hogy közszereplő, ebből él, hogy mindenki rajta csámcsogjon. Mégse mutathatja azt, hogy ő is csak egy átlagos életű kisegér a nagyvilágban, nem?
2017. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Keményen megdolgoznak azért amilyük van. Boldogok mert szeretik amit csinálnak és szeretik egymást. Ennyi a válasz.
2017. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4.es ezt nem is vitatta senki.
2017. nov. 29. 14:18
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, nincs mindenkinek ereje, pénze, szerencséje.


Ördög Nórit tehetséges műsorvezetőnek tartom, de biztosan jókor volt jó helyen, így felfedezték, az is lehet, hogy hátszele is volt. Így másabb a leányzó fekvése. Aki enélkül próbál komoly karriert befutni, vért kell izzadnia, és még akkor sem biztos, hogy sikerül. Önmegvalósítani nem egyszerű, nem veled van a baj, ha neked nem sikerült (még).


A másik: Azért az a rész is legyen tiszta, hogy rengeteget dolgoznak mind a ketten, nem egyszerű logisztika lehet az életük, és a munkája mellett azzal is kell törődjön, hogy minőségi időt töltsön a gyerekeivel, a férjével, jól nézzen ki (már csak a munkája miatt is), létezik olyan, hogy háztartás, barátok... Ő kézben tudja látszólag tartani, de ne hidd, hogy olyan könnyű.


Sokan írják itt, hogy már egy gyerek melett a házimunka is kihívás - Emellé még egy teljes embert igénylő karrier nem férne bele, Ördög Nórinak belefér, tudja, és akarja is csinálni. Másoknak kevesebb a tűrőképessége, ezzel sincs gond.


No és nem mindegy, milyen támogató család áll melletted - Az rengeteget tud segíteni.

2017. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Nóra nem volt korábban szimpatikus, a vlog láttán példakép lett! Elképesztően gyönyörű családja van, persze mi sem látunk azért teljesen az életükbe, biztos vannak náluk is kiborulások, veszekedések, kiabálások. Nagyon jó a vlog, megfogott. Örülök, hogy nézhetek valami értékeset, sokkal jobb és hitelesebb, mint egy valóságshow. Komolyan mondom, nekem erőt ad, mikor már kezdtem elveszíteni a türelmem. És a kislánya nagy forma :D
2017. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Akkor miről beszélsz? Mert nem értem a problémát. (4-es voltam)
2017. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs probléma, csak feltettem egy kérdést, ha nem érted, akkor nem érted, más értette.
2017. nov. 29. 15:32
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nagyon szimpatikus. Pl. nem tiltja a gyerekeitől az édességet nem egy olyan család ahol a mai trendnek megfelelően glutén-laktóz-cukor mentes ételeket esznek.

Pedig ők megtehetnék ezt.

Nagyon szép kapcsolatuk van a férjével látszik rajtuk h még x év után sem laposodott el. Sokat foglalkozik a gyerekeivel is. Nem akad ki azon h a lánya cumis üvegből iszik. Nekem ez mind szimpatikus tőle :)

2017. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!