Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, mennyit...

Kisgyermekes anyukák, mennyit utaztok a gyermekeitekkel?

Figyelt kérdés
Mennyire tartjátok fontosnak, hogy világot/országot lássanak a gyermekeitek? Milyen gyakran mentek, évente hányszor?Ha lenne rá lehetőségetek mennétek többször is?
2018. szept. 24. 20:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit ez úgy látom, h lehet, h nem fog rá konkrétan emlékezni, de ha utazik a család, más a hangulat, más a környezet stb., és ezt érzik a gyerekek, és jót tesz nekik.
2018. szept. 28. 06:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze, én is ezt mondom, hogy nem az emlékek miatt megy az ember kicsi gyerekkel, hanem mert élmény, OTT és AKKOR jól érzi magát. Mondjuk az szerintem egy kicsi gyereknek tényleg mindegy, hogy a horvát tengerpartra viszik-e, vagy éppen Ausztráliába, neki önmagában a tenger, a homokos part lesz ebből az élmény (mármint a strandolásból), nem az, hogy milyen messzi helyre jutott el. De szerintem az ember nem csak és kizárólag a gyerekei kedvéért szervez utazást, hanem mert ő maga, mint felnőtt vágyik valahová. Akkor meg miért ne utaznának oda, ahová a felnőttek szeretnének menni? Nekem pl. nagyon nagy vágyam eljutni Izlandra, már 12 éves korom óta. Sajnos még nem jött össze, de ha teljesül, akkor nyilván családostul megyünk. Pedig a kisebbiknek biztos mindegy lenne, hogy Izland, vagy egy mecseki kirándulás, de nekem nem :D
2018. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!