Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen vitamint jó szedni...

Luis17 kérdése:

Milyen vitamint jó szedni kismamának az első trimeszterben? Mert mindenki mást ajánl már nem tudjuk merre menjünk kire halgassunk. Mert ezek a vitamimok évről évre változnak.

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen qrvára mindegy.
2018. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak egy vitamin, kb mind egyforma bármelyik jó lesz. Ezen tényleg nem kell aggódni. Folsav legyen benne (szerintem mindegyikbe kb 0,8 mg van) mert az a legfontosabb.
2018. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegy. Én szedtem többfélét is, nem tapasztaltam különbséget.

De készülj fel, az egész gyereknevelés ilyen: fű-fa tanácsot ad, és még az orvosok, szakkönyvek is mást mondanak. Ha már a vitaminon ennyire kétségbeestek, lelkileg erősödnötök kell még a születéséig.

2018. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első terhességnél gravidát szedtem, másodiknál jutavitet. Aztán az erős rosszullétek miatt orvosi javaslatra nem is szedtem ezeket, csak femibiont, c-d vitamint, vasat, omega3at és magnéziumot.

Első trimeszterben a folsav számit csak!

2018. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ez csak vitamin, azt szedsz amit akarsz!
2018. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én terhesvitamint nem szedtem, mert vagy felül vagy alul kijött az összes XD

Teljesen felesleges.


Vettem egy sima multivitamint+folsavat és azt szedtem szedem elejétől fogva. Tökéletes a vérképem, és semmi bajom.


21 hkm

2018. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!