Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fura történet lesz de hátha valaki járt már így. Én totál össze kavarodtam. Pcos vagyok szeretnénk babát most megyek majd kivizsgálásokra viszont most van egy nagyon idegesítő dolog. 1 hét késéssel megjött a mensim de mar a 11. napot taposom. Ebből 2-3 nap volt amit normalis verzesnek tudnek mondani, a többi nap inkább csak pecsételés fèle ès most jön a fura rész, amikor wc-n vagyok és erőltetést hajtok végre ( ha értitek mire gondolok ) jobban vérzek, ha nem akkor volt úgy hogy egésznap semmi. Sose tapasztaltam ilyet. Bocsi ha kicsit úgymond nyers volt de teljesen össze kavarodtam. Alig várom szerda legyen végre mehessek dokihoz.
2018. okt. 1. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, amit leírtál. Nekem is szokott ilyen lenni a menstruációm.
2018. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sose tapasztaltam ilyet legtöbb idő 5 nap volt és akkor normális vérzéssel. 3 hete megvaltoztattam a terhesvitaminom gondoltam arra is hogy lehet az is bekavart
2018. okt. 1. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

#1, ne beszélj már butaságot! 11 napos menzesz egyáltalán nem normális.

Kérdező, menj orvoshoz, minél előbb. Ne várj vele.

2018. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!