Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban ilyen létfontosságú...

Valóban ilyen létfontosságú lenne baba mellett a jogosítvány? A párom emiatt rágja a fülemet.

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, nincs jogim. A párom viszont rágja a fülemet, hogy míg nincs meg a baba, tegyem le, mert nélkülözhetetlen lesz. Engem ez soha nem vonzott, mindig megoldottam a dolgot, ha mennem kellett valahova, mikor ő nem tudott elvinni, akkor ugye taxi. Ti mit gondoltok erről?
2018. okt. 2. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy nélkülözhetelen, kicsit túlzásnak tartom. De sok előnye van, az biztos.
2018. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van. Optimalis lenne. Egyszerubb gyereket huzni vonni kocsival mint buszra, villamosra stb.. felcibalni a babakocsit ha egyaltalan felfersz vagy fel tudsz menni vele.

Sokkal gyorsabban megjarsz helyeket ha kicsi es epp el kell menni ket etetes kozben, vagy ha mar nagyobb es vegleg kiborul a gyerek, nem kell a buszon, villamoson barmin meg atszenvedni vele az utat hanem hamar hazaertek ami lehet epp eleg lesz neki hogy megnyugodjon.

Ha beteg barmi hirtelen dolog van csak bedobod a kocsiba.

Stb..stb...

Gyerekkel azert mas mint egyedul...


Ha megtehetitek hogy kesz kulon kocsi vagy otthon hagyja nektek nem tudom akkor aldasos lesz!

2018. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem örülj neki, hogy ilyen előrelátó, már most gondoskodik a kényelmedről. Meg fogod látni, milyen nagy segítség az autó. Nekem nincs gyerekem, de el sem tudom képzelni az életemet autó nélkül.
2018. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Amikor pici, és szaladni kell a dokihoz vele, gyorsabb autóval, mint várni a taxit. Amikor ovi, iskola jön, akkor hozni-vinni kell, plusz jár edzésre, neked meg munkából kell időben odaérned érte.

Ha nincs minden gyaloglási távolságra, akkor jobb, ha van jogsi.

2018. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

Van jogsim, de nincs kocsink, van viszont gyerekünk (hamarosan 2). Megvagyunk, kösz.


Belvárosi a lakásunk, jó a tömegközlekedés. Taxira van pénzünk (ügyeletre is mentünk azzal, nagy baj esetén pedig mentő).

2018. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
#3 sokan vannak ebben az országban, akik szarni is autóval járnak.
2018. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem fontos, de én terhesen nem kezdenék bele.
2018. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Én letettem 2 terhesség között, pedig azt hittem nem fog menni. Csak ajánlani tudom. Kivéve persze, ha te is Bp belvárosában laksz. Akkor én sem autóznék.

Tudom, mások is túlélik, de kényelmesebb -10 fokban kocsival menni az oviba. Vagy én pl többször vittem már ügyeletre a gyerekeket és persze egy hányós gyerekkel amúgy sem tudnék taxiba ülni, mert nem vinnének el. Ja, és taxi sincs felénk. És nem az a típus vagyok, aki a wc-re is kocsival jár, mert bicajt használunk amikor csak tudunk, valamint úgy nőttem fel, hogy nem volt kocsink.

2018. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
86%

Ha már tavaly lett volna külön pénzem rá, a terhességem előtt habozás nélkül letettem volna. Most már csak a baba születése után fogok belevágni, eddig évekig az volt az indok, hogy nem csak, hogy nincs szükség rá, idegenkedtem az egésztől. Nem tudom, mennyire vagy stresszelős fajta, az én véleményem amiatt is változott, mert a férjem folyamatosan batorít azóta, félreeső helyeken sokat gyakoroltunk korábban, és nekem nagyon megtetszett. Ráadásul nagyon nagy hasznát fogjuk venni, ez biztos.


31 hkm

2018. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nagyban függ attól is hogy hol laktok. Budapest belvárosban, vagy olyan nagyobb városban ahol jó a tömegközlekedés, felesleges az autó.

Viszont ha falun laktok/kisebb helyen, akkor egyértelmű hogy szükség van a jogsira gyerek mellett.

2018. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!