Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell fizetnem e-gyerektartást...

Kell fizetnem e-gyerektartást és még a gyereket a nevemről is levehetem?

Figyelt kérdés
A párommal úgy alakult a dolog hogy teherbe esett és mivel mind a ketten szeretük volna a babát igy egy kis polgári esküvöt csináltunk, és ugye igy a gyermek a nevemre kerüljön. Igy a kicsi most az én nevemet viseli. Na most ugy áltunk hogy már 3 éves a nagyobb és 1 éve probálkozunk hogy legyen másik gyerek de az nem jön össze és én elmentem egy vizsgálatra ahol kiderült hogy nem lehet gyermekem és lehet a legelső se az enyém. A hajszinünk se hasonlit. Na én most szeretnék egy apasági vizsgálatot. Ha kiderül hogy a feleségem az első kapcsolatban megcsalt (igaz volt 1 hónap szünetünk pont a gyermek születése előtt és szexel békültünk ki sose védekeztünk)és nem az enyém a gyermek akkor apaságit kell fizetnem ha nincs vérszerinti kapcsoalt? A nevemről hogyan kerülhet le ez a gyermek ezáltal?
2018. okt. 5. 19:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö nem tudom mit problémázon a néven....Ha nem a tiéd teljesen mindegy mi a vezetékneve. Vam még belőle pár az országban.

Te magad írtad hogy alakul egy kapcsolatod. Úgy, hogy közbe kistesót terveztetek. Döntsd már el mit írkálsz ide!

2018. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak a megvédést.

Én is igy érzem magam. Közben beszéltem a feleségemel és elmondtam neki hogy apaságit akkarok rendelni. Ő bevalotta mikor külön voltunk több férfival is együtt volt. Úgyhogy kiváncsi leszek mi alakul ebből.

2018. okt. 6. 09:31
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked meg épp alakul egy kapcsolatod :D

Szegény gyerek hova született.

2018. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
97%
Neked lesujto a helyzet?? Es annak a szegeny gyereknek aki apjakent szeret szerinted milyen erzes lesz amikor ott hagyod a sz@rba csak azert mert nem te vagy a verszerinti apja. 3 evig szereted mig a sajatodnak hitted es mostmar mehet a szemetbe a gyerek? Milyen ember vagy te? Egy biztos, ferfinak teged nem lehet nevezni! Noj fel draga, mert ez igy szanalmas amit muvelsz.
2018. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
97%

A feleseged is megeri a penzet, de beloled is hianyzik a gerinc. Itt sajnos csak a gyerek fog serulni, pont az aki a legkevesbbe erdemli.

Utolso valaszolo voltam

2018. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
97%
Már nem azért mondom, de ismerek egy családot, a pasinak azt mondta a doki, hogy előbb lesz lottó ötöse mint gyereke. Így örökbe is fogadtak egyet. Mikor megkapták a babát, 2 hónapra rá pozitívat tesztelt a csaj. És igen, az övé. Szóval elhamarkodott lépést ne tegyél, mert ha a tiéd, akkor abból lesz iszonyú balhé.
2018. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
93%

"Itt sajnos csak a gyerek fog serulni, pont az aki a legkevesbbe erdemli."


Igen, vigyázzatok, a gyerek lehetőleg ne szenvedjen, ezért írtam, olvasd el a Vadkacsát Ibsentől. Mert erről szól: az apa megtudja, hogy szeretetben felnevelt, fiatal felnőtt kedves lánya mástól van - és egyik pillanatról a másikra meggyűlöli, megveti, nem szereti őt.

A lány belehal.

2018. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
90%

23. és 30. válaszoló

itt nem arról van szó, hogy a nő beállít egy 3 éves gyerekkel a férfihoz, hogy ő a te gyereked, neveld, szeresd, fizess stb...

Hanem közösen várták, 3 éve neveli, szereti, ápolja, játszik vele, 3 éve az apja, és egyszer csak eszébe jut, hogy nahát, lehet, hogy nem is az enyém, és az a 3 év nem is történt meg? 3 évig szeret egy gyereket, és utána hirtelen eldobja magától?

Milyen ember az ilyen?

Kérdező, 1 vizsgálatból nem állapít meg ilyet egy orvos, hogy nem lehet gyereked, több vizsgálat kell hozzá, és ez nem jelenti azt, hogy 3 éve is ez volt a helyzet. Lehet, hogy már akkor is kevés volt a spermaszám, rossz aktivitás stb.. de még épp célba tudott egy érni.

Képes lennél eldobni magadtól egy kis 3 éves gyereket? Szeretted te őt valaha?

Ha kiderülne hogy valamelyik szülőd nem a vér szerinti, akkor vele sem tartanád többet a kapcsolatot, mert nem az ő gyereke vagy?

2018. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!