Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell fizetnem e-gyerektartást...

Kell fizetnem e-gyerektartást és még a gyereket a nevemről is levehetem?

Figyelt kérdés
A párommal úgy alakult a dolog hogy teherbe esett és mivel mind a ketten szeretük volna a babát igy egy kis polgári esküvöt csináltunk, és ugye igy a gyermek a nevemre kerüljön. Igy a kicsi most az én nevemet viseli. Na most ugy áltunk hogy már 3 éves a nagyobb és 1 éve probálkozunk hogy legyen másik gyerek de az nem jön össze és én elmentem egy vizsgálatra ahol kiderült hogy nem lehet gyermekem és lehet a legelső se az enyém. A hajszinünk se hasonlit. Na én most szeretnék egy apasági vizsgálatot. Ha kiderül hogy a feleségem az első kapcsolatban megcsalt (igaz volt 1 hónap szünetünk pont a gyermek születése előtt és szexel békültünk ki sose védekeztünk)és nem az enyém a gyermek akkor apaságit kell fizetnem ha nincs vérszerinti kapcsoalt? A nevemről hogyan kerülhet le ez a gyermek ezáltal?
2018. okt. 5. 19:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
96%

De mi az,hogy ha majd alakul egy "komolyabb" kapcsolat..?

Gyereket vállaltatok együtt..ennél milyen komolyabb kapcsolat van?

2018. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
76%

Tehát 3 ève apaként neveled és ha kiderül, hogy az anyja megcsalt anno és nem a vér szerinti gyereked, eldobnád magadtól. A gyereket büntetnéd, aki 3 éve apaként szeret? Mekkora egy alja tetű vagy apukám..........mindezt azért hogy az új puni ne nézzen rád csúnyán.


Hát bocs de remélem steril vagy és a 3 éves se tőled van, de az új puni is kidob mert nem tudsz neki gyereket csinálni. S..gfej.

2018. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, mert itt mindenki önként nevelne egy kakukkfiókát és fizetne érte, mi? Miközben tele a Gyakori az “utálom ha a pasim előző kapcsolatàból született gyerekek itt vannak hétvégén” jellegű kifakadásokkal. Ne legyetek álszentek, ha nem az ő gyereke, akkor milyen jogon akasztják az ő nyakába koloncnak?
2018. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
30%
Atya ég 😲😲
2018. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
98%

24, tegyük fel, összecserélték a kórházban a gyerekemet és 3 éve mást nevelek.

Most ránézek a pont 3 éves lányomra és tudod, mit? Ha kiderülne, hogy nem az enyém, ő akkor is 100 %-ban az enyém. Sose tudnám eldobni.

2018. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem is értem hogy hogyan merülhet fel benned hogy ha nem a tied a gyerek, akkor még a neveden se lehet. Miről tehet az a 3éves gyerek? A szeret iránta egyből megis szünne? Milyen apa vagy te?

Az egy másik dolog a feleségeddel ezt hogyan beszélitek meg.

De ugye még itt semmi sem biztos csak van egy feltételezésed, es egyből ezen jár az agyad. Más apa otthon sírna hogy atyaég nem a saját gyermekem akit annyira szeretek. Fájna,szenvedne de ugyan ugy szeretné. Nem ilyenneken járna az esze.

Meg előrehaladtsz x éveket hogy új kapcsolat. Előbb tisztázd ezt a dolgot.

2018. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 babyboom567 ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!

A következőket kell tenned!

Csináltass előbb magánba dns tesztet(anya tudta nélkül is lehet).

Közben húzz gumit,nehogy összejöjjön a második baba, vagy kerüld a szexet.

Menj el tényleg orvoshoz,és tudd meg,hogy tényleg steril vagy -e MOST,és hogy van e bármi segítség(remélem sosem lesz gyereked).

Ha steril vagy ezt mondd el az ÚJ NŐDNEK,meg a réginek is.Ha megjön a dns eredmény annak fényébe menj bíróságra apaság vélelmének megdöntése miatt.

Remélem a régi és az új nőd is kidob.

És a lényeg, ne szaporodj, mert APÁNAK lenni nem a dnstől leszel(d.gni mindenki tud).

2018. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez nem kamu kerdes akkor ugy szomoru ez a sztori ahogy van. Milyen emberek vannak...
2018. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen új nőm. Csak ha átvertek és tényleg steril vagyok az azért lesujtó.
2018. okt. 6. 08:04
 30/38 anonim ***** válasza:
17%
Azért milyen lelkivilágotok van nektek is, hogy egy vadidegennek sterilséget kívántok? Ti szerető édesanyák, hamvas lelkű nők. Aki nem akarja más kakukkfiókáját nevelni, főleg nem úgy, hogy nem adták meg neki a döntés lehetőségét, baleknak lett használva tudtán kívül... az legyen steril, ne szaporodjon, meg a többi bájos dolog, amit ideöklendeztetek a mételyezett lelketekből. Mert ti aztán gyönyörű minta vagytok? Amúgy utoljára Hitler szabta meg, hogy ki szaporodhat, ennyit a gondolatmenetetekről, “hölgyek”.
2018. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!