Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell fizetnem e-gyerektartást...

Kell fizetnem e-gyerektartást és még a gyereket a nevemről is levehetem?

Figyelt kérdés
A párommal úgy alakult a dolog hogy teherbe esett és mivel mind a ketten szeretük volna a babát igy egy kis polgári esküvöt csináltunk, és ugye igy a gyermek a nevemre kerüljön. Igy a kicsi most az én nevemet viseli. Na most ugy áltunk hogy már 3 éves a nagyobb és 1 éve probálkozunk hogy legyen másik gyerek de az nem jön össze és én elmentem egy vizsgálatra ahol kiderült hogy nem lehet gyermekem és lehet a legelső se az enyém. A hajszinünk se hasonlit. Na én most szeretnék egy apasági vizsgálatot. Ha kiderül hogy a feleségem az első kapcsolatban megcsalt (igaz volt 1 hónap szünetünk pont a gyermek születése előtt és szexel békültünk ki sose védekeztünk)és nem az enyém a gyermek akkor apaságit kell fizetnem ha nincs vérszerinti kapcsoalt? A nevemről hogyan kerülhet le ez a gyermek ezáltal?
2018. okt. 5. 19:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%
hát hallod, nem lep meg, hogy megcsalt egy ekkora tuskót.
2018. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
78%
Te nem vagy tisztában azzal, mit okoznal ennek a kisgyereknek... Csak magaddal és a nougyeddel jössz😵😡😬
2018. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
79%
Egy éve próbálkoztok a másodikkal, de alakul egy kapcsolatod? Tudsz tükörbe nézni?
2018. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
92%
Te olvasod is amit írsz? :O
2018. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
79%

A nap kérdése... Hogyan szabadulhatok meg a gyerekemtől, ha találtam az anyjánál jobb(nak tűnő) nőt?


Egyébként párkapcsolati gondjaitok vannak? Vagy már váltok is? Azt írod, egy éve próbálkoztok a kistestvérrel, közben meg már a küszöbön az új nő...

2018. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mindegy, hogymi a vezetékneve a gyereknek? Ha nem a tiéd, nem lesz semmilyen fizetési vagy egyéb kötelezettséged felé, találkoznotok sem kell, egyáltalán honnan tudná az új nő, hogy valahol él egy gyerek a te vezetékneveddel? Ha meg kistelepülésen éltek mindannyian, akkor úgyis mindenki mindent tudni fog.
2018. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%

a nem vérszerinti gyermeket nem szeretném hogy a nevemen legyen, mert esetleg egy uj kapcsolatban ez mérvadó lehet szerintem


hát az tuti. Ha én lennék az új jelölt, és ezt előadnád nekem, páros lábbal rúgnálak ki. Minden nő álma, hogy ilyen pasija legyen, tényleg...

2018. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
63%
Szomorú...
2018. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pont az új nő mondja a legjobban, hogy biztos nem is az ő gyereke, mert ha gyerektartást fizet, kevesebb jut neki.
2018. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg kamu az egész. 1 éve próbálkoztok,még orvoshoz is elmentél mert nem jön a gyerek,de alakulóban van egy kapcsolatod...Vagy vmi komoly agybaj lépett fel nálad,vagy trollkodsz..
2018. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!