Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyereked kedvéért összejárná...

A gyereked kedvéért összejárnál egy kiállhatatlan nővel?

Figyelt kérdés
A kicsik barátkoznának, de a másik anyuka enyhén szólva is fura. Képes órákig néma csendben ülni morcos pofával, kérdésre röviden válaszol, aztán csend, nem kérdez vissza, nem mesél, csak ül ott csendben. Aztán nagy ritkán megnyílik, olyankor az ismerőseit beszéli ki, szerinte mindenki őt irigyli, mindenki a férjét akarja, mindenki túl sok, vagy túl kevés, csak ő maga nagyon különleges és tökéletes. Na, tipikusan olyan fajta ember, akit amúgy igen nagy ívben kerülnél.
2018. okt. 12. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nagy ívben kerülöm az ilyen embereket.
2018. okt. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Olyan helyen találkoznék velük,

Ahol nem feltétlenül kell vele beszélgetni

Pl játszótér

2018. okt. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem.


Ha a gyerekek ismerik egymast, gondolom egyutt jarnak obiba, suliba, vagy valami edzesre nem tudom, akkor ott tudnak baratkozni, vagy max ha viszonylag nagyobb gyerekrol van szo, akkor a fiamat/lanyomat atvinnem aztan erte mennek egy ido utan, vagy o hozza az ovet aztan majd jojjon erte.

2018. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény. 😂
2018. okt. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A védőnővel sajnos muszáj. 😂 Csak így anyukával szerintem nem, vagy találkozzanak csak a gyerekek (ha nagyobbak), vagy nyilvános helyen, játszótéren, játszóházban, ahol többen vagyunk.
2018. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!