Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki kismamaként mekibe járni?

Ciki kismamaként mekibe járni?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok nagyon kívánom a mekis kaját, pedig az előtte lévő terhességeimnél nem volt ilyen. Egy 3 éves lányom és egy 5 éves fiam van, azóta elég gyakran beülök velük, eddig csak ők akartak, most én is imádom. Anyósom teljesen megbotránkozott ezen, hogy milyen gáz. Valóban így lenne? Nem akarom ezt rendszeressé tenni, dehát a terhességi kívánóság... N25
2018. okt. 15. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Eléggé. Magadra és benned fejlődő, illetve már meglévő gyerekeidre nézve is. Tartsd megadat és őket is többre mekis szemétnél... Ha hamburgert szeretnél enni, semmi baj, elkészítheted magadnak otthon abszolút egészségesen, nagyon jó zsemle, húspogácsa receptek vannak fent az intereten plusz ugye sok zöldség és máris értékes ételt visztek be.
2018. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
3-4 havonta, ha eszünk ott egy sajtburgert. Én sem tartom jó ötletnek...
2018. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
28%
Igen, gondolj bele h amit te eszel abból fejlődik a kibaba. Ha te mekis kaját eszel ami tulajdonképpen zsír, meg műanyag akkor a gyereked is ebből fog fejlődni
2018. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem az.
2018. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Én is ettem, mert megkívántam, de majdnem kijött. Egész nap rosszul voltam. Biztos h nem eszem többet!
2018. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én is sokat kívántam mekis sajtburgert terhesen, és az a furcsa hogy a húsundorom erre nem vonatkozott, valahogy nem volt hús íze így legalább így húst is tudtam enni, na nem minden nap ettem ott.

Nem híztam sokat, és a fiamnak se lett baja tőle.

2018. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Első négy hónapban alig birtam enni valamit de a sajtburgert nagyon kivántam és jól is esett. Hetente 1x ettem is :)

Van aki meg a csokit tömi ilyenkor magába. Szerintem mértékkel mindent lehet enni kismamaként is.

2018. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem ciki


De az hogy 1-1 alkalommal nem gáz


Gyakrabban nagyon egészségtelen


Hacsak nem igazi húsit esztek a tortilla tekercseset ( nem tudom a nevét)


Sajtburgert én is kívántam, egyszer ettem is terhesen is..

2018. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Sosem értettem ezt a hülyeséget, hogy mi a franctól lenne annyira egészségtelen a mekis kaja. Valaki elindította, a sok birka meg bégeti tovább. Nem az internetes hoaxokból kellene tájékozódni. Mostanában még a sótartalomra is odafigyelnek, a húspogácsa meg semmivel nem rosszabb mint bármelyik éttermi fasírt, vagy hús. Sőt. A mekinél elég komoly minőségellenőrzés van. Semmi bajod nem lesz ha mekis kaját eszel. Mondjuk nem szerencsés napi háromszor, mint ahogy rántotthúst, vagy spagettit sem, de heti 2-3 alkalom simán belefér a változatos étkezésbe. Ha feltétlen figyelni akarsz, akkor a meki honlapján fent van az ételek összetevőinek, valamint a tápérték adatok táblázata is, utána tudsz nézni mit eszel. Egészségedre, és jó babavárást!
2018. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Jaj úristen ennyi álszent embert... Itt biztosan mindenki eat cleant nyomott terhesen és sosem evett semmi egészségtelent biztos azért hízik ebben az országban az átlag kismama 20 kg-t. 😂

Semmi para nincs benne ha nem mindennap ott eszel, alkalmanként semmi gondot nem okoz és a gyereknek sem rossz. Én is ettem ott alkalmanként mert igen rohadtul kívántam és egyáltalán nem érdekelt ki mit gondol, a terhességem végén pedig 7 kg plusszal zártam tehát ha ismered a mértéket még disznó sem leszel. A gyerekek miatt jobban aggódnék, azért ők ne egyenek a mekiben túl gyakran, szerintem az gázabb mert hozzájuk direktbe jut az a marhafinom szemét amíg a magzathoz csak már a tápanyag, már ami ebben van. :D

2018. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!