Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aranyeret szülés előtt vagy...

Aranyeret szülés előtt vagy után érdemes műttetni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok mindkét esetre. Köszönöm.

2018. okt. 19. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég sok mindentől függ. Pl terhes vagy-e már. Mert ha igen, akkor már szülés előtt nem szokás megműteni. De nyilván nem mindegy a súlyossága sem.


Ha még nem vagy terhes, akkor mindenképp érdemes rajta túlesni. Én is meg akartam előtte műttetni, de végül nem úgy alakult, és már nagyon bánom, hogy nem vettem komolyabban korábban.

2018. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Én hezitáltam. Már terhesség előtt is műtétérett aranyerem volt. Sokszor vérzett. Mindig halogattam a műtétet, mert féltem tőle.

Aztán terhes lettem. Ezalatt a folyton panaszos aranyeremmel semmi gondom nem volt. Egyszer sem vérzett, pedig korábban nagyon sokszor. Császárral szültem, így a szülés sem rontott rajta.

Viszont, ahogy megszületett a kislányom, azóta újra gondjaim vannak vele, és újra ott lebeg a műtét gondolata. Nagyon vacillálok, de tartok tőle nagyon... És még szeretnénk gyermeket.

2018. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!