Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy kisfiú lány...

Gáz, ha egy kisfiú lány ruhákban van néha otthon? Csak otthon

Figyelt kérdés
Kisfiam lesz és a barátnőmnek lányai vannak, tőle tudnék kapni sok mindent. Gáz ha otthon néha rózsaszínben van? Vagy ha pl pelenkázó alátét kislányos vagy a kiskád? Utcára persze nem
2018. okt. 20. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem adnék ilyet a fiamra. Ha annyira szegény vagyok, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy tisztességesen öltöztessem, akkor nem vállalok gyereket. A pelenkázó alátét vagy kád tök mindegy, de a ruházat szerintem nem.
2018. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem adnék rá masnikat, és hercegnőket.

De ha sima rózsaszín, akkor tok mindegy otthonra. Ahhoz, hogy 10 perc múlva foltos legyen, bőven jó :)

2018. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Gáz. A nagyobbik fiam születése előtt mi is kaptunk ruhát vegyesen. Én is azt hittem, itthonra elmegy, de nem, nem tudom elviselni lányos ruha látványát a fiaimon. Összekoszolásig sem.
2018. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk fordított volt a helyzet. Két lányom van és örököltek fiús ruhákat is. Eltettem néhány pólót, hogy itthonra jó lesz, de nem adtam rájuk soha, pedig nem rózsaszínes, csillámpónis ruhában járnak a lányaim. Fiúra végképp nem adnék lányos ruhákat.
2018. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a nagyobbik gyerekem lány, a kicsi fiú lesz. Nem, nem fogom ráadni a kimondottan lányos cuccokat. Vannak ruhák, amiket örököl a nővérétől, de azok tényleg totál uniszexek, nyomokban sem lányosak, én gáznak érezném. Tudom, neki tökmindegy, de akkor is.
2018. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Mi a baj a rózsaszínnel? Férfiak is viselik. Ha nem szoknyába akarod öltöztetni, semmi baj nincs vele.
2018. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Lányos vagy rózsaszín? Nem biztos, hogy az összes ruhájuk rózsaszín... Sárgát, fehéret, kéket, zöldet stb. nem vettek?
2018. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sok rózsaszín van, javarészt az. Persze nem arra gondoltam, amin hercegnő van meg Hello Kitty, hanem pl egyszínű rugi.
2018. okt. 20. 18:22
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baj nincs vele, nyugodtan használjátok a rózsaszínű dolgokat. Nem fog befelé fordulni tőle a kukija. :)
2018. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találsz benne uniszex ruhákat is. Ami nem vészesen lányos, az elmegy. Csak nem minden rózsaszín.
2018. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!