Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 6 hét, honnan...

Szülés után 6 hét, honnan tudhatom hogy minden rendben van e?

Figyelt kérdés
Kedden volt 6 hete hogy szültem, császárral. Voltam a nőgyógyásznál kedden de egyáltalán nem vizsgált meg, azt mondta hogy hat rendetlenség van az ultrahangnál ő most nem pakol el. Kerdezte hogy ment a szülés és irt fel fogamzásgátlót hogy ha már picit se birok szoptatni akkor szedhetem. De így nem tudom hogy minden rendben van e. Vérzés nincs már, néha picit váladékozik még. Még egyenlőre nincs kedvem együtt lenni a férjemmel de ha egyszer lesz honnan tudhatom hogy lehet e már nem e lesz baj?
2018. okt. 25. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyértelmű lett volna egy másik orvos.
2018. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Én elmennék egy normális orvoshoz.

Van szoptatás alatt szedhető gyógyszer is. És ha 1,5 évig szoptatsz? AKkor addig ne szexelj? Vagy mi?

2018. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem birok szoptatni de azért oda adom neki hogy azért legalább azt a picit is kiszivja. Egyáltalán nem mondta hogy van olyan gyógyszer.
2018. okt. 25. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el másik dokihoz. Ha sztk-ba mentél eddig, kérj máshoz időpontot.

Én is így tettem. A számítógépben úgyis megvan a kórtörténet.


Fontos hogy lásson a doki. Van-e méh süllyedés, van-e bármi gond. Nekem pl a 6 hetes kontrolon találtak cisztát a petefészkemben.

2018. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is császárral szültem. Kontrollon nem csinált UH-ot a dokim, csak kézzel megvizsgált, megnyomkodta a hasamat.

Ha panaszom lett volna, csinált volna UH-ot is, de nem volt.

Szoptatás mellett, 5 héttel szülés után mát volt menses-em, és azóta is remdszeres.

Szóval, ha nem szeretnétek tesót, vagy nem ilyen hamar, akkor szoptatás alatt is kell fogamzásgátló, mert nem véd. Ha meg nem is szoptatsz rendesen, akkor végképp nem.

Én nem szedek semmit, mert jó lenne, ha hamar sikerülne ismét. Az orvosom is támogatott ebben.

2018. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem sem ultrahangoztak a 6 hetes kontrollon.
2018. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Én is rögtön dobnám az ilyen orvost! Kell egy uh mindenképp, igy te is megnyugszol.
2018. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!