Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy minden...

Honnan tudhatom, hogy minden rendben van a babával?

Figyelt kérdés
6. hetes terhes vagyok. Az orvosom csak 27- ére adott időpontot. A fáradságon és a mellbimbó érzékenységén kívül semmi egyéb tünetem nincsen. Aggódom, hogy valami nincsen rendben. A sógornőm már 4 hetesen nagyon rosszul volt és sokszor hányt. Nekem pedig semmi.
2014. máj. 12. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En most kezdtem rosszul lenni, a 11.dik het környéke. Eddig csak a teszt es az uh mutatta, hogy terhes vagyok. Most a rosszulléte ota erzem magam kismamának.
2014. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj..tudom,hogy ez milyen érzés..és sajnos ez végig benned fog motoszkálni..sajnos sehonnan...,de ne aggódj valaki így viseli,mint Te,de ez változhat még!

Gratulálok!

2014. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is csak fáradtság és mell érzékenység volt, se hányás, semmi. Nem mindenkinél jelentkezik. A terhességem végéig nagyon jól voltam, nem hánytam, nem voltam érzékeny a szagokra/illatokra, szóval nyugi, minden rendben lesz!
2014. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg szivhangot lehet nem latna, es akkor azon aggodnal. A dokid biztosra megy. Akkor mar lesz szívhang 100%ra. En a 6.dik het vege fele voltam, azt írta a papiromra, hogy pulzalas sejthető, de nem egyertelmuen látható. Két het utan hívott vissza. Életem leghosszabb két hete volt.
2014. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mays ***** válasza:

Nekem egesz terhessegem alatt 1x volt kb. 10 masodpercig tarto enyhe hanyingerem....gondolhatod en is aggodtam, de szerencsere minden rendben volt.

Minden rendben lesz! Elkezdodott az aggodas aminek mar soha nem lesz vege... :-)

2014. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszer sem voltam rosszul a terhességem alatt.

A baba nem attól fejlődik jól vagy épp rosszul, mert anyuka hányt. :)

Szóval nyugi, a fáradtság és mellbimbó érzékenység is bőven elég ilyenkor.

2014. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Margit84 ***** válasza:
Szia! Én is pont ma vagyok 6. hetes. Én 29-re kaptam időpontot... addig türelmesen próbálok várakozni, és főleg nyugodtan ha sikerül... (bár efelől vannak kétségeim, mert jelenleg munka mellett a főiskolán az utolsó szemeszter vizsgáival küzdök és egy hónap múlva államvizsgázok). CSak remélem hogy tudok annyira nyugodt maradni, hogy nem lesz semmi gond... EGyébként nekem sincs más mint a mell fájdalom, na meg éhes vagyok sokszor... még éjjel is arra ébredek.
2014. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ivilicious ***** válasza:
Nem mindenkinek van hányingere..nekem kb 7-8 hetesen kezdődött, de nagyon durván, szerencsére a 17-18. hétre elmúlt, de szörnyű volt.
2014. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nem vagy rosszul! Aggòdj ha görcsölsz ès vèrzel. Ezen kívül minek stresszelnèl? Minden rendben van. Èn tudom több gyerekem van, ès voltak vetèlèseim is.
2014. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet tudni, de még egyébként jöhetnek tünetek később is, 8-9 hetesen voltam a legrosszabbul. 10hkm
2014. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!