Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit feleslegesnek...

Mi az amit feleslegesnek tartotok egy kisbabája (a babakelengyéből)?

Figyelt kérdés
Szóval mi az amit nem használtatok, vagy mi az amire azt hittétek, hogy nem lesz annyira hasznos, de végül mégis az lett?

2018. okt. 25. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a babaágynemű tök felesleges. A párnát úgyse használjuk a takarót sem mert lerúgná magáról. Hálózsákban alszik. Rácsvédő van azt szereti nézegetni macis. Pólya is felesleges szerintem.
2018. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Pólyát mi se használtuk, Dodoo plüss se vált be eladtam, sok-sok féle márkájú cumisüveg, csak a MAM volt jó neki mindenből, hintőpor, baba testápoló.

Ami egy áldás volt hasfájós babának,zenélő-rezgő hinta, elektromos jó minőségű mellszívó,mikrós sterilizáló. Pedig ezekről megkaptam nagyszülőktől hogy felesleges kacatok.

2018. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon egyéni, mindenkinek más.

Mi pl. nem használunk pelenkakukát, nem is érzem hiányát.

Babaolló, soha nem tudtam vele levágni a körmüket, csak csipesszel.

A kiskádba tehető szivacsot viszont nagyon hasznosnak tartom, de ismerek olyat aki megvette, viszont nem használta.

Baldachin nélkül is meg lehet lenni.

2018. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Szinten a babaollo, ez volt az egy felesleges dolog amit megvettünk.


Amit nem gondoltuk, hogy ennyire jó a matracvedo, nem us a pisi balesett hanem a bukás miatt főleg.

2018. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Baldachin, babaolló, párna, takaró, babaöböl, kiságy forgó, kádállvány, vizhőmérő, komp, járássegítő. nekünk a játszószőnyeg sem jött be. Viszont a pihenőszék favorit volt.
2018. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Felesleges: pelenkakuka; rövid, szőrmés téli kabát 2 hónaposnak (nem is értem, hogy tudtam 8.000 Ft-ot kiadni érte); elektromos orrszívó (sermit sem szív ki, legjobb a porszívós); elektromos sterilizáló; babafésű, hiperszuper etetőszék (legjobb az Ikeás Antilop); Fischer Price játékok (túlárazott kacatok).

Hasznos: hordozó kendő, Adamo hinta.

2018. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elektromos orrszivo, mellbimbóvédő, cumisüveg, babafésű.
2018. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 babyboom567 ***** válasza:
100%

Felesleges volt:Pelenkázó komód,vízhőmérő,mikrós sterilizáló(nem fért be a mikoróba,különben használtam volna),pólya,játszószőnyeg,56-62 bodyk,bimbóvédő,fürdőkarika(mire ülni tudott nem fért bele)

Hasznos:kisolló,dönthető,csecsemőszűkítős etetőszék,zenélős forgó kiságyra(bár csak kis ideig használtuk,mert piciként félt tőle, utána meg nagyon hamar elérte)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2018. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ennyien írjátok a babaollót. Én imádom, már 8 éves, de még mindig azzal vágom a körmét. igaz méregdrága, minőségi olló, gyógyszertárból.


Ami felesleges volt:

-pólya. Még jó, hogy kölcsön kaptuk, Állandóan belecsúszott a gyerek, kórházból hazaérve még 2 napig használtuk, aztán ment vissza a tulajnak.

-bimbóvédő. Megvettük sos, mert a küórházban nem ment a cicizés, hátha azzal. Na, azzal sem. Aztán rájött, hogyan kell, de már bimbóvédő nélkül.


Ami kifejezetten hasznos volt:

-eldobható pelenkézó alátét. Már a kórházban is nagy hasznát vettem, magam alá is, ugyanis nem volt mindig kapacitás cserélni az esetlegesen összevérzett lepedőt.

-szélcső. Aki feltalálta, minimum béke Nobel-díjat érdemelne :D

2018. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol olvastam, hogy milyen sok textil pelenka kell. Én is bevásároltam. Ellenben , a babám szájából SOHA egy csepp tej nem folyt ki , egyszer sem bukott, fogzáskor sem nyáladzott, úgyhogy egy textilpelenkát használtam néha betakarni, a többi 20-at meg befogtam portörlőnek.

Ő sem volt oda a drága zenélős, villogós játékokért, mondjuk szerencsére mi a nagyrészüket kaptuk.

Nekünk nagyon jó volt a kiságy fölé Szerelhető zenélő forgó, órákig el nézegette, klasszikus zenét játszott így kifejezetten engem is megnyugtatott Szerelhető zenélő forgó, órákig el nézegette, klasszikus zenét játszott így kifejezetten engem is megnyugtatott.

Én vettem egy drágább hordozókendőt is viszont eleve rossz ötlet volt mert hátfájós vagyok kiskorom óta ( születési rendellenességem van ) így persze nem bírta a hátam, aztán tized áron tudtam eladni.

Más nekünk nem nagyon volt ami felesleges lett volna.

2018. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!