Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg mindent fel kell adni...

Tényleg mindent fel kell adni egy kisgyerekért? Buli, pasi, magánéüet?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni, csak dolgozok. Átlagba 5órakkor itthon vagyok. Nagyon ritka mikor túlórázni kell.

Mivel kevés létszámú a csapat ezért elszoktunk menni egyet ebédelni születés és névnapkor.

Ez a buli tart két órától 5-6ig.

Még kapcsolatba voltam nem lehettünk együtt fél órát mert rosszat tesz a gyereknek.

Tényleg felelőtlenség mert néha magammal is akarok foglalkozni és kikapcsolódni?

Tényleg nem havi szintű. Egész évben ez a délutáni parti 10alkalom.

A kapcsolatnak meg már így is vége...


2018. nov. 5. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Dehogyis, csak egy hülyével jöttél össze, ürügynek használta a gyerekét.
2018. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kicsit pontosabban is fogalmazhatnál. tehát van egy kapcsolatod - és ha jól értem közös gyermeketek, és a férjed problémázik a céges ebédeken? Meg nem akarja fél órára magára hagyni a gyereket? bocs de tényleg olyan kesze kuszán írtad
2018. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyedülálló anyuka vagyok szüleimmel élek.

Anyum vigyázz a gyerekre, mert most itthon van.

Ő problámázik azon, hogy kevés időt töltök a gyerekkemmel.

Meg minek járok el, miért nem vagyok a fiammal.

Párkapcsolatba is mikor még megvolt a párom cirkuszolt félóráért, mert a pasinak is el kell fogadni a gyereket nemcsak engem.

Miért akarok kettesbe lenni vele és ő nem vigyázz rá, mert az én gyerekem...

Azért kérdezem, hogy mert van egy gyerekem már nem lehet más elfoglaltságosom csak a gyerkőc?

Vagy tényleg rossz anya vagyok mert elmegyek olykor olykor a munkatársaimmal?

Éjszakára még nem maradtam ki mióta megvan a kicsim.

2018. nov. 5. 19:05
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Mekkora a gyerek? Mikor fogtok elköltözni anyádék nyakáról? Mikor fogsz egy normális párkapcsolatot kialakítani, aki nem a “pasid”, hanem a párod/férjed/TÁRSAD lesz és a gyerkőccel együtt kellesz neki?


Nem kell feladni semmit, de a gyermeknek joga van az édesanyjához. Ha gobdolkodtál volna, mielőtt a világra hoztad és normális párkapcsolatban szülsz, akkor nem lenne ez. 2 gyermekem van, szerelmes vagyok a férjembe, kiegyensúlyozott a magánéletem. Bulit nem igénylek, de évi 5-6 színház vagy hasonló egész estés program a férjemmel sima ügy.

2018. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy vagy rossz anya, mert havonta egyszer csinálsz valami mást is. Amúgy megsúgom, hogy nem tudsz olyan anya lenni, hogy senki se szóljon meg. Ha eljársz, akkor hogy képzeled egyedül hagyni, egy életre sérülni fog stb. Ha nem jársz el, akkor meg mártírkodó ősanya, akinek az egyetlen eredménye az életben a gyerek.
2018. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukadnak nem inkabb az a gondja, hogy meg mindig ott laktok, es nem szeretne annyit vigyazni a gyerekre?


Az igenyed jogos, elkoltozhetsz, fogadhatsz bebiszittert azokra az orakra, o majd nem fog problemazni. A gyermeket nem anyukad vallalta, hanem te.

2018. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Most szültél kiscsillag,menj és szoptasd meg a gyereket,aztán aludj mert nem tér vissza beléd az élet.
2018. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Anyum vállalta.

Itthon van márciustól.

Mondtam neki majd viszem az oviba 8ra és megyek érte ha végeztem.

De nem hagyj legyen itthon a kicsi vele.

Szereti őt.

Lehet nyűg vagyok a nyakán de most jutok el addig, hogy tudjak kölcsönt felvenni és vásárolni egy lakást kettőnknek.

2018. nov. 5. 21:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Már 5éve szültem ☺
2018. nov. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!