Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ekcémára kisgyerekél kinek mi...

Ekcémára kisgyerekél kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2 éves, május pta van neki. Sajnos egyre rosszabb. Térd-könyök-, csuklóhajlat, popója (peluson kívül) vörös, most a törzse jobb fele “csak” kiütéses. Gyerekorvos szerint majd kinövi. Bőrgyógyász által felírt szteroidos krémet kenem heti rendszerességgel.

Bepanthen sensiderm csipi, nem is jó.

Valakinek valami csodaszer? Bármi?


2018. nov. 6. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
50%
15 éves vagyok fél éves koromba kezdődött az ekcéma 12 évesen múlt el.Sokat jártunk bőrgyógyászhoz,ortopéduahoz mindig kaptam valami csodaszert hogy ez a lehető legerősebb enyhítette de nem múlt el.Azt mondták hogy elég rossz és valószínűleg soha nem fogom kinőni olyan volt a helyzet hogy gennyes,véres volt néha a zokni.Aztán egyszer csak elmúlt.Annyit tudok mondani hogy ha lehet ne vakarja és talán kinövi
2018. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Valakiknek a shea vaj használ, pl nekem is, de a fiamnak nem.

Teljesen nekünk is csak a szteroidos viszi le, inkább megelőzni tudom egy jó hidratálókrémmel. Ez nálunk Bioderma. De ha már kijött az ekcéma, ez sem tesz csodát.

Illetve nyáron ha vakarózik, de nem száraz a bőre, kakaóvajat szoktunk kenni, az nagyon szépen megnyugtatja, csak nem igazán hidratál, tehát télen nem elég.

Általánosságban azt mondják, az okot kell megszüntetni. Mi az ételallergiákat kizártuk, vegyszermentesen mosok, de mégsem múlik el teljesen, néha előjön, főleg betegségek előtt.

2018. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Egy allergia teszt (étel) nem ártana.
2018. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem cremor aquosust írt fel a bőrgyógyász enyhe ekcémára. 2 nap alatt rendbetette a bőröm, 300 Ft körül van egy tégely, egy próbát megér. Vény nélkül is kapható, minden patikában van.
2018. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Propolis krém
2018. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Amerika es Nyugat Europa legujabb " csodaszere " , Avenoo baby emoilent, nezz utana , biztos szallitanak.
2018. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
Itt van ilyan Avenoo szrság, külföldön lakom, de semmit sem ér. Sudocrem vált be.
2018. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Előző nem mindegy melyik , nem az , amelyik az összes Tescóban kapható alsókategóriás Avenoo, van egy kifejezetten drágább fajta patikában kapható háromszoros az ára mint a többinek.
2018. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, nem azért írtam, hogy ki ne próbáld, mert lehet nektek használ, csak tényleg csodaszernek hittem én is, nekünk meg nem vált be. És mérges is voltam miatta.
2018. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

[link]


Megkerestem, előző , ezt próbáltad ? Angliában például ennek az ára 12 £ az ára, ez nem a 3 £-os.

2018. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!