Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ekcémára kisgyerekél kinek mi...

Ekcémára kisgyerekél kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2 éves, május pta van neki. Sajnos egyre rosszabb. Térd-könyök-, csuklóhajlat, popója (peluson kívül) vörös, most a törzse jobb fele “csak” kiütéses. Gyerekorvos szerint majd kinövi. Bőrgyógyász által felírt szteroidos krémet kenem heti rendszerességgel.

Bepanthen sensiderm csipi, nem is jó.

Valakinek valami csodaszer? Bármi?


2018. nov. 6. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Fúúú, szeretnék segíteni, de csak részinformációkra emlékszem. Egy rokonom full ekcémás, időnként vissza is tér neki (nem tudom, lehet babáknál teljesen el lehet mulasztani), de az utóbbi pár évben 90%-ban tünetmentes. Szóval Battonyán van egy bolt, (most rákerestem) Herba Pharm Europe Kft., csak gyógynövényekből készítenek cuccokat, úgyhogy gondolom bajt nem tudsz vele okozni. Kérdezd meg őket, annyit szerintem megér!
2018. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hogy fürdeted, mivel, mivel mostok? Próbáld meg hogy mindenmentes natúr szappannal fürdeted, de ne a bőrére kend, csak áztasd meg kicsit a szappant a fürdővízben. Shea vajat én is javaslom, sokaknak segít. Valamint cseréld le a mosószert mosószódára, mosódióra, és ecettel öblíts, duplán. Hátha a ruhában maradt mosószer maradványok is irritálják. Remélem valami beválik, nagyon rossz lehet szegénynek! :(
2018. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az ekcémából nem lehet még a heim-es krémmel sem kigyógyulni, max. ideig-óráig tünetmentes lesz a gyerek. :(

Mi is mindent kipróbáltunk a mosódión át a minden mentes táplálkozásig, semmit sem találtunk, aminek az elvonása akár egy kicsit is javított volna az állapoton. Most már 11 éves a lányom, ha nagyon lebetegszik vagy sok stressz éri, akkor a karján előjön megint, bekem a heim-es krémmel, és egy-két nap alatt elmúlik.

2018. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nekem is baba koromtól van, 22 vagyok soha nem segített semmi igazán.Jó a ligetszépe olaj, mindenféle sűrű és illatmentes testápoló. Illetve a tengervíz, ha sikerült nyáron tengernél nyaralni utána egy fél évig mindig jobb volt. Mindent kipróbáltunk diétától az akupunktúrán a homeopátiáig mindent ami kicsit is bizalomgerjesztő volt. Muszáj ezzel együtt élni ez van :)
2018. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!