Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ekcémára kisgyerekél kinek mi...

Ekcémára kisgyerekél kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2 éves, május pta van neki. Sajnos egyre rosszabb. Térd-könyök-, csuklóhajlat, popója (peluson kívül) vörös, most a törzse jobb fele “csak” kiütéses. Gyerekorvos szerint majd kinövi. Bőrgyógyász által felírt szteroidos krémet kenem heti rendszerességgel.

Bepanthen sensiderm csipi, nem is jó.

Valakinek valami csodaszer? Bármi?


2018. nov. 6. 21:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mint írtam, külföldön lakom, nem a Tesco alsó kategóriás termékeket veszem. A baby emollient és ekzema therapy is megvan
2018. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen, ez az emollient, amit linkeltél, ez van nekünk, de másnak még jó lehet.
2018. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem a Tesco alsókategóriásra gondoltam, hanem a Tescóban is kapható Avenoora :)
2018. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A mi városunkban nincs is tesco :) :) De értem amúgy. Boots Pharmacyban vettem, illetve a GP is említette.
2018. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
unokatesóm 22, még mindig a gyerekkori ekcémájával küzd, rengeteg mindent próbált már, szteroidos, all natural, amitakarsz. ő azt mondta, hogy vmi tengervizes spray (krém?) segített neki a legtöbbet. bocsi, nem tudok márkát meg semmit, évekkel ezelőtt említette 1x
2018. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a halicar vált be.
2018. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Vidd el a Heim Pál Kórház bőrgyógyászatára! Az én gyerekem ekcémáját gyakorlatilag elmulasztotta az ott felírt csodakrém. Ezen kívül ami segített, hogy egy héten csak egyszer fürdik. A többi napon zuhanyzik.
2018. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Heim Pál csodakrémje tette az én lányom bőrét rendbe.
2018. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Amit a Heim Pálban felírtak, utána vissza sem tért az ekcéma?
2018. nov. 7. 07:11
 20/24 anonim ***** válasza:
Dietazik tejfeherjere, tojasra, szojara?
2018. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!